Riadidlá Rizoma čierne, rukoväť 22,2 mm/úchop 28,6/725 mm

Výrobca:Rizoma
Kód produktu:RIZ MA006B
Vaša cena s dph 23%
130 €Zvoľte variant
Ihneď k odberu
1 ks
+
-

Výrobca:Rizoma
Kód produktu:RIZ MA006B
Vaša cena s dph 23%
130 €Zvoľte variant
Ihneď k odberu
1 ks
+
-
| Materiál technický | aluminium |
| Provedení Moto | Tuning |
| Kategorie Moto | Silniční/Cestovní |
| Barva | aluminium |
| Uchycení | Do predstavcov |
| Tvar | Dvakrát lomená |
| Výška (cm) | 3 cm |
| Šířka u představců | 14 cm |
| Šířka (cm) | 74 cm |
| Průměr řidítek | 22 mm |
| Provedení | Universální |
| Výrobce motocyklu | Universální díly |
| Typ motocyklu | Všechny typy |
| TUV | ÁNO |
Motocyklová vodička RIZOMA
- univerzální
- splňuje TÜV
- hmotnosť 0,56 kg
- výber farebného prevedenia podľa Vášho motocyklu
alebo viz. fotogaléria
- průměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")
- průměr řidítek v uchycení 29 mm (1"-1/8")
- ohyb 23° +/-1°
- výška ohybu 30 mm
- celková šírka 740 mm
- základní rozteč 140 mm
- hliník
- černá
- zlatá
- červená
- modrá
Materiál:hliník
Balenie:1 ks
Príbuzný tovar
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Street Medium priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohyb...
Chrom
107 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK XLXpriemer riadidiel v gripu 22 mm (7/8 ")dĺžka ohybu 250 mmv...
Chrom
70 €
Handlebar
Nie je na sklade
91 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Bad Hawk 11 "priemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ") celko...
Chrom
75 €
Motocyklová riadidlá Rizomaspĺňa TÜV uchytenie je možné iba spoločne s nadstavcami riadidiel * ZHD12...
Černá
155 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK FAT FLYER priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 17...
Chrom
132 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Flyer Wide priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 1...
Černá
77 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK VENICE BEACHBARpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ")celková š...
Chrom
Černá
134 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK Drag Style X-Wideprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 120...
Chrom
74 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK Apehangerprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")délka ohybu 190 mmvýš...
Chrom
109 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK CUSTOM priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 200 m...
Chrom
86 €
Motocyklová objímková vodítka CLIP-ON 37mmprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")průměr řidítek v objí...
Černá
82 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardDrag barSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovaný...
Chrom
64 €
Akcia
-30%
Kit pre zvýšenie riadidiel Rizomaumožní výmenu originálnych riadidielkit je kompatibilný len s riadi...
Černá
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK WISHBONEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 180 mmvýška ...
Chrom
209 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK Z-BARprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 160 mmcelková š...
Chrom
Černá
273 €
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
26,40 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK FAT FLYERprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 170 mmvýška...
Černá
124 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
90 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK LUCIFERpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ") zalomenie k jazd...
Chrom
Černá
203 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK XLX priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 250 mm ...
Chrom
77 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Drag Style Wide priemer riadidiel v gripu 22 mm (7/8") dĺžka ...
Chrom
63 €
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
26,40 €
Riadidlá na motocykel HIGHWAY HAWK STREET MEDIUM priemer riadidiel v rukovätiach 25,4 mm (1") c...
Chrom
Černá
80 €




































