Motocyklová riadidlá 22mm Highway Hawk DRAG STYLE, šírka 66cm, chróm
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-211
Vaša cena s dph 23%
51 €Zvoľte variant
Ihneď k odberu
1 ks
+
-
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-211
Vaša cena s dph 23%
51 €Zvoľte variant
Ihneď k odberu
1 ks
+
-
| Modelová řada | DRAG STYLE |
| Homologace | NIE |
| Materiál technický | ocel |
| Provedení Moto | Tuning |
| Kategorie Moto | Cruiser/Chopper, Silniční/Cestovní |
| Barva | chrom |
| Uchycení | Do predstavcov |
| Tvar | Jednou lomená |
| Vzdálenost konců řídítek od osy uchycení | 12 cm |
| Šířka u představců | 24 cm |
| Šířka (cm) | 66 cm |
| Průměr řidítek | 22 mm |
| Provedení | Universální |
| Výrobce motocyklu | KAWASAKI, MOTO GUZZI, SUZUKI, HYOSUNG, YAMAHA, HONDA, TRIUMPH, Universální díly |
| Typ motocyklu | Všechny typy |
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Drag Style
- priemer riadidiel v gripu 22 mm (7/8")
- dĺžka ohybu 120 mm
- celková šírka 660 mm
- základné rozteč 240 mm
- schválené TÜV
- univerzálne *
Povrchová úprava: chróm
Balenie: 1 ks
* Vhodné pre motocykle
- CHOPPER & Old Skool BIKES
- HONDA
- HYOSUNG
- KAWASAKI
- MOTO GUZZI
- Streetfighter BIKES
- SUZUKI
- TRIUMPH
- YAMAHA
Príbuzný tovar
Motocyklová riadidlá Rizomaspĺňa TÜVdodá vášmu motocyklu vzhľad "Cafe Racer"Pre motocykle ...
Černá
480 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK ADJUSTABLE SRAIGHT priemer riadidiel v grip 25mm nastaviteľná...
Nie je na sklade
262 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Apehanger priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 19...
Černá
91 €
Kit pre zvýšenie riadidiel Rizoma obsahuje držiak budíkov a predstavca pre zvýšenie riadidiel u...
Černá
208 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Bad Hawk 7" priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 1...
Chrom
Černá
80 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK XLX priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 250 mm ...
Černá
70 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK FAT Bagger priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") výška 28cm s...
Chrom
Černá
199 €
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
Černá
26,40 €
Výpredaj
-50%
Motocyklová riadidlá Rizoma s držiakom budíkov spĺňa TÜV s prípravou pre tachometer Pre motocy...
Hliník
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK WISHBONEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 180 mmvýška ...
Chrom
209 €
Motocyklová riadidlá Rizoma RETROuniverzálne spĺňa TÜV hmotnosť 1,037 kg čierna farba Rozmery:(viď. ...
Černá
212 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK STREET LOW priemer riadidiel v gripu 22 mm (7/8") dĺžka ohybu...
Chrom
76 €
Motocyklová vodička RIZOMAuniverzálnísplňuje TÜVhmotnosť 0,56 kgvýber farebného prevedenia podľa Váš...
Hliník
Černá
Zlatá
Červená
125 €
Výpredaj
-59%
Riadidlá pre snežný skúter Yamaha BR 250 a BRAVO 250 americká verzia originálny diel Yamaha pre n...
Ihneď k odberu
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK CRUISERpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ")dĺžka ohybu 280 m...
Chrom
89 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardDrag barSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovaný...
Chrom
64 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK WISHBONEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 180 mmvýška ...
Chrom
196 €
Riadidlá na motocykel RIZOMAdelenéspĺňa požiadavky TÜVurčené pre vybrané modely SUZUKIPre motocykle ...
Černá
403 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
90 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK ACE priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") zalomenie k jazdci 1...
Chrom
90 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Flyer Wide priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 1...
Černá
77 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK XLXpriemer riadidiel v gripu 22 mm (7/8 ")dĺžka ohybu 250 mmv...
Chrom
70 €
Výpredaj
-53%
Riadidlá pre Yamaha YP125 MAJESTY, YP125R, YP125E, MBK YP125 originálny diel Yamaha pre modelové ...
Ihneď k odberu
Riadidlá 25 mm Highway Hawk FAT APEHANGER pre motocykle HARLEY DAVIDSON (H-D Trotle by wire), čierne
Riadidlá na motocykel HIGHWAY HAWK FAT Apehangerpriemer riadidiel pri rukovätiach 25 mm (1")/32 mm v...
Černá
212 €

































