Motocyklová riadidlá 25mm Highway Hawk STREET LOW pre motocykle, šírka 82cm, chróm
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-232
Vaša cena s dph 23%
120 €Zvoľte variant
Ihneď k odberu
1 ks
+
-
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-232
Vaša cena s dph 23%
120 €Zvoľte variant
Ihneď k odberu
1 ks
+
-
| Modelová řada | STREET LOW |
| Homologace | NIE |
| Materiál technický | ocel |
| Provedení Moto | Tuning |
| Kategorie Moto | Cruiser/Chopper |
| Barva | chrom |
| Uchycení | Do predstavcov |
| Tvar | Dvakrát lomená |
| Vzdálenost konců řídítek od osy uchycení | 17 cm |
| Výška (cm) | 25 cm |
| Šířka u představců | 22 cm |
| Šířka (cm) | 82 cm |
| Průměr řidítek | 25 mm |
| Provedení | Typové |
| Výrobce motocyklu | HARLEY DAVIDSON |
| Typ motocyklu | Všechny typy |
| TUV | ÁNO |
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK STREET LOW
- priemer riadidiel v gripu 25 mm (1")
- dĺžka ohybu 170 mm
- výška ohybu 250mm
- celková šírka 820 mm
- základné rozteč 220 mm
- schválené TÜV
- pre motocykle značky HARLEY DAVIDSON
Povrchová úprava: chróm
Balenie: 1 ks
Príbuzný tovar
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK OLD SKOOLprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 90 mmvýška ...
Černá
179 €
Výpredaj
-40%
Určené pre modely:RSV4 1000 R E3 NOABS 2009-2010RSV4 1000 SBK-FACT E3 NOABS 2009-2010Originálne obje...
Ihneď k odberu
Novinka
Řídítka "Bad Ape" 1": Robustní štýl a nekompromisní dizajnChromová riadítka typu Ape ...
Chrom
309 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK LUCIFERpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ") zalomenie k jazd...
Chrom
Černá
203 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK WISHBONEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 180 mmvýška ...
Chrom
196 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Bad Hawk 7" priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 1...
Chrom
Černá
80 €
Riadidlá na motocykel HIGHWAY HAWK STREET MEDIUM priemer riadidiel v rukovätiach 25,4 mm (1") c...
Chrom
Černá
80 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
80 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK XLX priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 250 mm ...
Černá
70 €
Výpredaj
-50%
Motocyklová riadidlá Rizoma s držiakom budíkov spĺňa TÜV s prípravou pre tachometer Pre motocy...
Hliník
Riadidlá na motocykel HIGHWAY HAWK Beach-Barpriemer riadidiel v rukovätiach a montáž 25 mm (1")výška...
Černá
92 €
Výpredaj
-62%
Pre modely:ETV 1000 Capo Nord E2 NOABS 2001-2003RST FUTURA 1000 4T 2001-2003Pôvodný objednávací kód:...
Ihneď k odberu
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK SOLID CUSTOM pre Harley-Davidsonpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1...
Chrom
184 €
Motocyklové riadidlá HIGHWAY HAWK BMX 15 s 3 otvormi na káblepriemer riadidiel v rukovätiach 25 mm (...
Černá
81 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK WISHBONEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 180 mmvýška ...
Chrom
198 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK CRUISERpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ")dĺžka ohybu 280 m...
Chrom
89 €
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
26,40 €
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
26,40 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK DRAG STYLE WIDE priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka oh...
Chrom
Černá
68 €
Crossové riadidlá s hrazdou Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrán...
Hliník
Modrá
Zlatá
Černá
Červená
Zelená
Bílá
28,40 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK CUSTOM priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 200 m...
Chrom
86 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardDrag barSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovaný...
Chrom
80 €
Motocyklová vodička Námestie HIGHWAY HAWKprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")délka ohybu 80 mmvýška...
Chrom
120 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Old Skool priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 90...
Nie je na sklade
210 €

































