Motocyklová riadidlá 22mm Highway Hawk XLX, šírka 80cm, chróm
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-246
Vaša cena s dph 23%
70 €Zvoľte variant
Ihneď k odberu
1 ks
+
-
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-246
Vaša cena s dph 23%
70 €Zvoľte variant
Ihneď k odberu
1 ks
+
-
| Modelová řada | XLX |
| Homologace | NIE |
| Materiál technický | ocel |
| Provedení Moto | Tuning |
| Kategorie Moto | Cruiser/Chopper |
| Barva | chrom |
| Uchycení | Do predstavcov |
| Tvar | Dvakrát lomená |
| Vzdálenost konců řídítek od osy uchycení | 25 cm |
| Výška (cm) | 13 cm |
| Šířka u představců | 17 cm |
| Šířka (cm) | 80 cm |
| Průměr řidítek | 22 mm |
| Provedení | Universální |
| Výrobce motocyklu | Universální díly |
| Typ motocyklu | Všechny typy |
| TUV | ÁNO |
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK XLX
- priemer riadidiel v gripu 22 mm (7/8 ")
- dĺžka ohybu 250 mm
- výška ohybu 130mm
- celková šírka 800 mm
- základné rozteč 170 mm
- schválené TÜV
- univerzálna *
Povrchová úprava:chróm
Balenie:1 ks
Príbuzný tovar
Výpredaj
-48%
Originálne príslušenstvo APRILIA plne nastaviteľná Delenie závodné riadidlá pre RSV4 odľahčené B...
Ihneď k odberu
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
94 €
Novinka
Riadidlá na motocykel HIGHWAY HAWK Bad Ape 40priemer riadidiel v rukovätiach 25,4 mm (1")výška 300 m...
Chrom
90 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Apehanger priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 19...
Černá
91 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Drag Style X-Wide priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ...
Černá
69 €
Motocyklová vodička RIZOMAuniverzálnísplňuje TÜVhmotnosť 0,46 kgvýber farebného prevedenia podľa Váš...
Hliník
Černá
Zlatá
Červená
92 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK WISHBONEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 180 mmvýška ...
Chrom
196 €
Motocyklová objímková riadidlá CLIP-ON 36mm priemer riadidiel v gripu 22 mm (7/8") priemer riad...
Černá
82 €
riadidlá The Big Boss riadidlá-Čiernavhodné pre Harley DavidsonTUV approvedPriemer riadidlá: 25,4 mm...
Černá
78 €
Handlebar
Nie je na sklade
91 €
Výpredaj
-53%
Riadidlá pre Yamaha YP125 MAJESTY, YP125R, YP125E, MBK YP125 originálny diel Yamaha pre modelové ...
Ihneď k odberu
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK FAT FLYERprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 170 mmvýška...
Černá
124 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK FAT Wishbonepriemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ")skrutka M12d...
Ihneď k odberu
195 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK WISHBONEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 180 mmvýška ...
Chrom
197 €
Riadidlá 25 mm Highway Hawk FAT APEHANGER pre motocykle HARLEY DAVIDSON (H-D Trotle by wire), čierne
Riadidlá na motocykel HIGHWAY HAWK FAT Apehangerpriemer riadidiel pri rukovätiach 25 mm (1")/32 mm v...
Černá
212 €
Motocyklové riadidlá HIGHWAY HAWK BMX 15 s 3 otvormi na káblepriemer riadidiel v rukovätiach 25 mm (...
Černá
81 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Old Skool priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 90...
Nie je na sklade
210 €
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
26,40 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK ADJUSTABLE ROUNDprůměr řidítek v gripech 25nastaviteľná šírka, viz ...
Ihneď k odberu
226 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK FAT FLYER pre Harlay Davidson priemer riadidiel v gripu 25 mm ...
Chrom
133 €
Riadidlá na motocykel HIGHWAY HAWK STREET MEDIUM priemer riadidiel v rukovätiach 25,4 mm (1") c...
Chrom
Černá
80 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK FAT FLYER priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 17...
Chrom
132 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK XLX priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 250 mm ...
Černá
70 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK FIGHTER priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 90 m...
Chrom
87 €
































