Riadidlá 25mm Highway Hawk CRUISER, šírka 83cm, chróm
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-236
Vaša cena s dph 23%
89 €Zvoľte variant
Ihneď k odberu
1 ks
+
-
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-236
Vaša cena s dph 23%
89 €Zvoľte variant
Ihneď k odberu
1 ks
+
-
| Modelová řada | CRUISER |
| Homologace | ÁNO |
| Materiál technický | ocel |
| Provedení Moto | Tuning |
| Kategorie Moto | Cruiser/Chopper |
| Základní barva | chrom |
| Uchycení | Do predstavcov |
| Tvar | Dvakrát lomená |
| Vzdálenost konců řídítek od osy uchycení | 28 cm |
| Výška (cm) | 13 cm |
| Šířka u představců | 33 cm |
| Šířka (cm) | 83 cm |
| Průměr řidítek | 25 mm |
| Provedení | Typové |
| Výrobce motocyklu | HARLEY DAVIDSON |
| Typ motocyklu | Všechny typy |
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK CRUISER
- priemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ")
- dĺžka ohybu 280 mm
- výška ohybu 130 mm
- celková šírka 830 mm
- základné rozteč 330 mm
- vrátane prelisov a otvoru pre lanka
- schválené TÜV
- univerzálna *
Povrchová úprava:chróm
Balenie:1 ks
Príbuzný tovar
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK Drag Style Wideprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 100 m...
Chrom
82 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardE-GlideSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovaným...
Chrom
112 €
Výpredaj
-62%
Pre modely:ETV 1000 Capo Nord E2 NOABS 2001-2003RST FUTURA 1000 4T 2001-2003Pôvodný objednávací kód:...
Ihneď k odberu
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Buckhorn priemer riadidiel v gripu 22 mm (7/8") dĺžka ohybu 2...
Ihneď k odberu
62 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK STREET LOW priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 1...
Chrom
120 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK SOLID CUSTOM pre Harley-Davidsonpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1...
Chrom
184 €
Výpredaj
-59%
Riadidlá pre snežný skúter Yamaha BR 250 a BRAVO 250 americká verzia originálny diel Yamaha pre n...
Ihneď k odberu
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
94 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK FAT FLYER pre Harlay Davidson priemer riadidiel v gripu 25 mm ...
Chrom
133 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK WISHBONEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 180 mmvýška ...
Chrom
197 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK WISHBONEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 180 mmvýška ...
Chrom
196 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardE-GlideSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovaným...
Chrom
105 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK STREET LOW priemer riadidiel v gripu 22 mm (7/8") dĺžka ohybu...
Chrom
76 €
Výpredaj
-48%
Originálne príslušenstvo APRILIA plne nastaviteľná Delenie závodné riadidlá pre RSV4 odľahčené B...
Ihneď k odberu
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Old Skool priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 90...
Nie je na sklade
210 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK XLXpriemer riadidiel v gripu 22 mm (7/8 ")dĺžka ohybu 250 mmv...
Chrom
70 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK CRUISERpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ")dĺžka ohybu 280 m...
Chrom
89 €
Výpredaj
-50%
Motocyklová riadidlá Rizoma s držiakom budíkov spĺňa TÜV s prípravou pre tachometer Pre motocy...
Hliník
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK Z-BARprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 160 mmcelková š...
Chrom
Černá
273 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Drag Style Wide priemer riadidiel v gripu 22 mm (7/8") dĺžka ...
Chrom
63 €
Motocyklová riadidlá Rizomaspĺňa TÜVdodá vášmu motocyklu vzhľad "Cafe Racer"Pre motocykle ...
Černá
480 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK ADJUSTABLE ROUNDprůměr řidítek v gripech 25nastaviteľná šírka, viz ...
Ihneď k odberu
226 €
Výpredaj
-53%
Riadidlá pre Yamaha YP125 MAJESTY, YP125R, YP125E, MBK YP125 originálny diel Yamaha pre modelové ...
Ihneď k odberu
Riadidlá 25 mm Highway Hawk FAT APEHANGER pre motocykle HARLEY DAVIDSON (H-D Trotle by wire), čierne
Riadidlá na motocykel HIGHWAY HAWK FAT Apehangerpriemer riadidiel pri rukovätiach 25 mm (1")/32 mm v...
Chrom
221 €































