Highway Hawk H55-221 Riadidlá 22mm štvorcové 70cm chróm
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-221
Vaša cena s dph 23%
120 €Zvoľte variant
Ihneď k odberu
1 ks
+
-
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-221
Vaša cena s dph 23%
120 €Zvoľte variant
Ihneď k odberu
1 ks
+
-
| Modelová řada | SQUARE |
| Homologace | NIE |
| Materiál technický | ocel |
| Provedení Moto | Tuning |
| Kategorie Moto | Cruiser/Chopper, Silniční/Cestovní |
| Barva | chrom |
| Uchycení | Do predstavcov |
| Tvar | Jednou lomená |
| Vzdálenost konců řídítek od osy uchycení | 8 cm |
| Výška (cm) | 17 cm |
| Šířka u představců | 14 cm |
| Šířka (cm) | 70 cm |
| Průměr řidítek | 22 mm |
| Provedení | Universální |
| Výrobce motocyklu | HYOSUNG, MOTO GUZZI, SUZUKI, TRIUMPH, KAWASAKI, YAMAHA, Universální díly, HONDA |
| Typ motocyklu | Všechny typy |
| TUV | ÁNO |
Motocyklová vodička Námestie HIGHWAY HAWK
- průměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")
- délka ohybu 80 mm
- výška ohybu 170 mm
- celková šírka 700 mm
- základní rozteč 140 mm
- schváleno TÜV
- univerzální *
Povrchová úprava:chrom
Balenie:1 ks
* Vhodné pre motocykly
- CHOPPER & OLD SKOOL BIKES
- HONDA
- HYOSUNG
- KAWASAKI
- MOTO GUZZI
- SUZUKI
- TRIUMPH
- YAMAHA
Príbuzný tovar
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK FIGHTER priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 90 m...
Chrom
87 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK FLYER WIDEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 60 mmcelko...
Chrom
Černá
79 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK Apehangerprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")délka ohybu 190 mmvýš...
Chrom
109 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardDrag barSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovaný...
Chrom
80 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK FAT Bagger priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") výška 28cm s...
Chrom
Černá
199 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Old Skool priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 90...
Nie je na sklade
210 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK CRUISERpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ")dĺžka ohybu 280 m...
Chrom
89 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK WISHBONEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 180 mmvýška ...
Chrom
198 €
Výpredaj
-50%
Motocyklová riadidlá Rizoma s držiakom budíkov spĺňa TÜV s prípravou pre tachometer Pre motocy...
Hliník
Riadidlá 25 mm Highway Hawk FAT APEHANGER pre motocykle HARLEY DAVIDSON (H-D Trotle by wire), čierne
Riadidlá na motocykel HIGHWAY HAWK FAT Apehangerpriemer riadidiel pri rukovätiach 25 mm (1")/32 mm v...
Chrom
221 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
116 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
84 €
Novinka
Riadidlá na motocykel HIGHWAY HAWK Bad Ape 40priemer riadidiel v rukovätiach 25,4 mm (1")výška 300 m...
Chrom
90 €
Akcia
-30%
Kit pre zvýšenie riadidiel Rizomaumožní výmenu originálnych riadidielkit je kompatibilný len s riadi...
Černá
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardDrag barSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovaný...
Chrom
85 €
Motocyklová vodička RIZOMAuniverzálnísplňuje TÜVhmotnosť 0,46 kgvýber farebného prevedenia podľa Váš...
Hliník
Černá
Zlatá
Červená
92 €
Crossové riadidlá s hrazdou Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrán...
Hliník
Modrá
Zlatá
Černá
Červená
Zelená
Bílá
28,40 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK LUCIFERpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ") zalomenie k jazd...
Chrom
Černá
203 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK FAT Wishbonepriemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ")skrutka M12d...
Ihneď k odberu
195 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK ADJUSTABLE SRAIGHT priemer riadidiel v grip 25mm nastaviteľná...
Nie je na sklade
262 €
Motocyklová riadidlá Rizomaspĺňa TÜV uchytenie je možné iba spoločne s nadstavcami riadidiel * ZHD12...
Černá
155 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Apehanger priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 19...
Černá
91 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
94 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
112 €

































