Highway Hawk H55-208 Riadidlá 25mm Drag Style Wide 80cm chróm
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-208
Vaša cena s dph 23%
82 €Zvoľte variant
Ihneď k odberu
1 ks
+
-
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-208
Vaša cena s dph 23%
82 €Zvoľte variant
Ihneď k odberu
1 ks
+
-
| Modelová řada | DRAG STYLE WIDE |
| Homologace | NIE |
| Materiál technický | ocel |
| Provedení Moto | Tuning |
| Kategorie Moto | Cruiser/Chopper, Silniční/Cestovní |
| Barva | chrom |
| Uchycení | Do predstavcov |
| Tvar | Jednou lomená |
| Vzdálenost konců řídítek od osy uchycení | 10 cm |
| Šířka u představců | 25 cm |
| Šířka (cm) | 80 cm |
| Průměr řidítek | 25 mm |
| Provedení | Typové |
| Výrobce motocyklu | HARLEY DAVIDSON |
| Typ motocyklu | Všechny typy |
| TUV | ÁNO |
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK Drag Style Wide
- průměr řidítek v gripech 25 mm (1")
- délka ohybu 100 mm
- celková šírka 800 mm
- základní rozteč 250 mm
- schváleno TÜV
- včetně děr k protažení kabelů
Povrchová úprava:chrom
Balenie:1 ks
Príbuzný tovar
Kit pre zvýšenie riadidiel Rizoma obsahuje držiak budíkov a predstavca pre zvýšenie riadidiel u...
Černá
208 €
Motocyklová vodička Námestie HIGHWAY HAWKprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")délka ohybu 80 mmvýška...
Chrom
120 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Wishbone priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 180...
Chrom
202 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK SOLID CUSTOM pre Harley-Davidsonpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1...
Chrom
184 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK FAT Bagger priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") výška 28cm s...
Chrom
Černá
199 €
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
26,40 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK OLD SKOOLprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 90 mmvýška ...
Černá
179 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK STREET LOW priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 1...
Chrom
120 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK Apehangerprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")délka ohybu 190 mmvýš...
Chrom
84 €
Výpredaj
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK BACK OFF priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 120...
Ihneď k odberu
168 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
112 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardE-GlideSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovaným...
Chrom
112 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardDrag barSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovaný...
Chrom
85 €
Motocyklová objímková vodítka CLIP-ON 41mmprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")průměr řidítek v objí...
Černá
94 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Bad Hawk 11" priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu ...
Chrom
89 €
Novinka
Řídítka"Bad Ape" 1": Robustní štýl a nekompromisní dizajn Vyššia chrómová riadítka ty...
Chrom
305 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
94 €
Motocyklová vodička RIZOMAuniverzálnísplňuje TÜVhmotnosť 0,46 kgvýber farebného prevedenia podľa Váš...
Hliník
Černá
Zlatá
Červená
125 €
Handlebar
Nie je na sklade
91 €
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
26,40 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Apehanger priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 19...
Černá
91 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK Drag Style X-Wideprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 120...
Chrom
74 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK VENICE BEACHBARpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ")celková š...
Chrom
Černá
134 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK LUCIFERpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ") zalomenie k jazd...
Chrom
Černá
203 €

































