Highway Hawk Motocyklová riadidlá FXWG grip 25mm/šírka 70cm, chróm pre HARLEY DAVIDSON
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-237
Vaša cena s dph 23%
91 €Nie je na sklade
1 ks
+
-
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-237
Vaša cena s dph 23%
91 €Nie je na sklade
1 ks
+
-
| Homologace | ÁNO |
| Materiál technický | ocel |
| Provedení Moto | Tuning |
| Kategorie Moto | Cruiser/Chopper |
| Základní barva | chrom |
| Uchycení | Do predstavcov |
| Tvar | Dvakrát lomená |
| Vzdálenost konců řídítek od osy uchycení | 20 cm |
| Výška (cm) | 22 cm |
| Šířka u představců | 18 cm |
| Šířka (cm) | 70 cm |
| Průměr řidítek | 25 mm |
| Provedení | Typové |
| Výrobce motocyklu | Universální díly |
| Typ motocyklu | Všechny typy |
Handlebar
Príbuzný tovar
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
Černá
26,40 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK ACE priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") zalomenie k jazdci 1...
Chrom
90 €
Motocyklová objímková vodítka CLIP-ON 37mmprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")průměr řidítek v objí...
Černá
82 €
Handlebar
Nie je na sklade
91 €
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 7075, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
67 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Drag Style priemer riadidiel v gripu 22 mm (7/8") dĺžka ohybu...
Chrom
51 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK FLYER WIDEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 60 mmcelko...
Chrom
Černá
79 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
90 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Drag Style X-Wide priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ...
Černá
69 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Apehanger priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 19...
Černá
91 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK ADJUSTABLE SRAIGHT priemer riadidiel v grip 25mm nastaviteľná...
Nie je na sklade
262 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Buckhorn priemer riadidiel v gripu 22 mm (7/8") dĺžka ohybu 2...
Ihneď k odberu
62 €
Motocyklová vodička RIZOMAuniverzálnísplňuje TÜVhmotnosť 0,46 kgvýber farebného prevedenia podľa Váš...
Hliník
Černá
Zlatá
Červená
125 €
Motocyklová riadidlá Rizomaspĺňa TÜV uchytenie je možné iba spoločne s nadstavcami riadidiel * ZHD12...
Černá
155 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK CRUISERpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ")dĺžka ohybu 280 m...
Chrom
89 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK WISHBONEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 180 mmvýška ...
Chrom
209 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK XLX priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 250 mm ...
Chrom
77 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK WISHBONEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 180 mmvýška ...
Chrom
197 €
Výpredaj
-50%
Nastaviteľná riadidlá Gilles Tooling určený pre motocykle Aprilia vnútorný priemer pre montáž...
Ihneď k odberu
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
112 €
Motocyklová objímková riadidlá CLIP-ON 36mm priemer riadidiel v gripu 22 mm (7/8") priemer riad...
Černá
82 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK Apehangerprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")délka ohybu 190 mmvýš...
Chrom
109 €
Výpredaj
-50%
Motocyklová riadidlá Rizoma s držiakom budíkov spĺňa TÜV s prípravou pre tachometer Pre motocy...
Hliník
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
26,40 €
































