Highway Hawk H55-501B Riadidlá 25mm Fat Flyer 100cm čierne
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-501B
Vaša cena s dph 23%
124 €Zvoľte variant
Ihneď k odberu
1 ks
+
-
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-501B
Vaša cena s dph 23%
124 €Zvoľte variant
Ihneď k odberu
1 ks
+
-
| Modelová řada | FAT FLYER |
| Homologace | NIE |
| Materiál technický | ocel |
| Provedení Moto | Tuning |
| Kategorie Moto | Cruiser/Chopper |
| Barva | černá |
| Uchycení | Do predstavcov |
| Tvar | Dvakrát lomená |
| Vzdálenost konců řídítek od osy uchycení | 17 cm |
| Výška (cm) | 6 cm |
| Šířka u představců | 40 cm |
| Šířka (cm) | 100 cm |
| Průměr řidítek | 25 mm |
| Provedení | Typové |
| Výrobce motocyklu | Universální díly |
| Typ motocyklu | Všechny typy |
| TUV | ÁNO |
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK FAT FLYER
- průměr řidítek v gripech 25 mm (1")
- délka ohybu 170 mm
- výška ohybu 60 mm
- celková šírka 1000 mm
- základní rozteč 400 mm
- stredová rozteč 135 mm
- schváleno TÜV
- včetně děr k protažení kabelů
Povrchová úprava:čierna
Balenie:1 ks
Príbuzný tovar
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
26,40 €
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
26,40 €
Výpredaj
-50%
Nastaviteľná riadidlá Gilles Tooling určený pre motocykle Aprilia vnútorný priemer pre montáž...
Ihneď k odberu
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK CUSTOM priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 200 m...
Chrom
86 €
Riadidlá 25 mm Highway Hawk FAT APEHANGER pre motocykle HARLEY DAVIDSON (H-D Trotle by wire), čierne
Riadidlá na motocykel HIGHWAY HAWK FAT Apehangerpriemer riadidiel pri rukovätiach 25 mm (1")/32 mm v...
Chrom
221 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardE-GlideSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovaným...
Chrom
112 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK Apehangerprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")délka ohybu 190 mmvýš...
Chrom
84 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK XLXpriemer riadidiel v gripu 22 mm (7/8 ")dĺžka ohybu 250 mmv...
Chrom
70 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK VENICE BEACHBARpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ")celková š...
Chrom
Černá
134 €
Akcia
-30%
Kit pre zvýšenie riadidiel Rizomaumožní výmenu originálnych riadidielkit je kompatibilný len s riadi...
Černá
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
116 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK CRUISERpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ")dĺžka ohybu 280 m...
Chrom
89 €
Výpredaj
-40%
Určené pre modely:RSV4 1000 R E3 NOABS 2009-2010RSV4 1000 SBK-FACT E3 NOABS 2009-2010Originálne obje...
Ihneď k odberu
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK XLX priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 250 mm ...
Chrom
77 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Apehanger priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 19...
Černá
91 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK Drag Style X-Wideprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 120...
Chrom
74 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Bad Hawk 7" priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 1...
Chrom
Černá
80 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK FAT FLYER pre Harlay Davidson priemer riadidiel v gripu 25 mm ...
Chrom
133 €
Řídítka"Anfora 40" 1": Klasický štýl a vysoký profil Chromová riadítka s priemerom 1"...
Chrom
Černá
81 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK DRAG STYLE WIDE priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka oh...
Chrom
Černá
68 €
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
Černá
26,40 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardDrag barSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovaný...
Chrom
80 €
Novinka
Řídítka"Bad Ape" 1": Robustní štýl a nekompromisní dizajn Vyššia chrómová riadítka ty...
Chrom
305 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK ADJUSTABLE ROUNDprůměr řidítek v gripech 25nastaviteľná šírka, viz ...
Ihneď k odberu
226 €































