Riadidlá 25 mm Highway Hawk FAT APEHANGER pre motocykle HARLEY DAVIDSON (H-D Trotle by wire), čierne
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-280B
Vaša cena s dph 23%
212 €Zvoľte variant
Nie je na sklade
1 ks
+
-
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-280B
Vaša cena s dph 23%
212 €Zvoľte variant
Nie je na sklade
1 ks
+
-
| Modelová řada | APEHANGER |
| Homologace | NIE |
| Materiál technický | ocel |
| Provedení Moto | Tuning |
| Kategorie Moto | Cruiser/Chopper |
| Barva | černá |
| Uchycení | Do predstavcov |
| Tvar | Jednou lomená |
| Vzdálenost konců řídítek od osy uchycení | 21 cm |
| Výška (cm) | 41 cm |
| Šířka u představců | 29 cm |
| Šířka (cm) | 80 cm |
| Průměr řidítek | 25 mm |
| Provedení | Typové |
| Výrobce motocyklu | HARLEY DAVIDSON |
| Typ motocyklu | Všechny typy |
| TUV | ÁNO |
Riadidlá na motocykel HIGHWAY HAWK FAT Apehanger
- priemer riadidiel pri rukovätiach 25 mm (1")/32 mm v najširšom bode
- hĺbka 210 mm
- výška 430 mm
- celková šírka 880 mm
- šírka upnutia: 130 mm
- Schválenie TÜV
- 3 otvory na vedenie káblov-2 v oblasti rukoväte a jeden v oblasti predstavca
Povrchová úprava:čierna
Balenie:1 ks
Príbuzný tovar
Riadidlá 25 mm Highway Hawk FAT APEHANGER pre motocykle HARLEY DAVIDSON (H-D Trotle by wire), čierne
Riadidlá na motocykel HIGHWAY HAWK FAT Apehangerpriemer riadidiel pri rukovätiach 25 mm (1")/32 mm v...
Černá
212 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK WISHBONEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 180 mmvýška ...
Chrom
209 €
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
Černá
26,40 €
Výpredaj
-51%
Určené pre modely:Scarabeo 100 2T eng.Minarelli 2000Scarabeo 100 2T eng.Yamaha 2000Scarabeo 100 4T E...
Ihneď k odberu
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK LUCIFERpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ") zalomenie k jazd...
Chrom
Černá
203 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Apehanger priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 19...
Černá
91 €
Motocyklová vodička Námestie HIGHWAY HAWKprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")délka ohybu 80 mmvýška...
Chrom
120 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK FAT Wishbonepriemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ")skrutka M12d...
Ihneď k odberu
195 €
Výpredaj
-50%
Motocyklová riadidlá Rizoma s držiakom budíkov spĺňa TÜV s prípravou pre tachometer Pre motocy...
Hliník
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK SOLID CUSTOM pre Harley-Davidsonpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1...
Chrom
184 €
Motocyklové riadidlá HIGHWAY HAWK BMX 15 s 3 otvormi na káblepriemer riadidiel v rukovätiach 25 mm (...
Černá
81 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Drag Style X-Wide priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ...
Černá
69 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK CRUISERpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ")dĺžka ohybu 280 m...
Chrom
89 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK Z-BARprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 160 mmcelková š...
Chrom
Černá
273 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK DRAG STYLE WIDE priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka oh...
Chrom
Černá
68 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK FAT FLYER pre Harlay Davidson priemer riadidiel v gripu 25 mm ...
Chrom
133 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Drag Style Wide priemer riadidiel v gripu 22 mm (7/8") dĺžka ...
Chrom
63 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Wishbone priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 180...
Chrom
202 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK VENICE BEACHBARpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ")celková š...
Chrom
Černá
134 €
Motorrad BurchardMotýlie riadidlá motocyklaSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovaným v...
Chrom
95 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
90 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardE-GlideSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovaným...
Chrom
112 €
Motocyklová vodička RIZOMAuniverzálnísplňuje TÜVhmotnosť 0,46 kgvýber farebného prevedenia podľa Váš...
Hliník
Černá
Zlatá
Červená
125 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK STREET MEDIUMprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")délka ohybu 180 m...
Chrom
74 €






























