Highway Hawk H55-208B Riadidlá 25mm Drag Style Wide 80cm čierne
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-208B
Vaša cena s dph 23%
81 €Zvoľte variant
Nie je na sklade
1 ks
+
-
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-208B
Vaša cena s dph 23%
81 €Zvoľte variant
Nie je na sklade
1 ks
+
-
| Modelová řada | DRAG STYLE WIDE |
| Homologace | NIE |
| Materiál technický | ocel |
| Provedení Moto | Tuning |
| Kategorie Moto | Silniční/Cestovní, Cruiser/Chopper |
| Barva | černá |
| Uchycení | Do predstavcov |
| Tvar | Jednou lomená |
| Vzdálenost konců řídítek od osy uchycení | 10 cm |
| Šířka u představců | 25 cm |
| Šířka (cm) | 80 cm |
| Průměr řidítek | 25 mm |
| Provedení | Typové |
| Výrobce motocyklu | HARLEY DAVIDSON |
| Typ motocyklu | Všechny typy |
| TUV | ÁNO |
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK Drag Style Wide
- průměr řidítek v gripech 25 mm (1")
- délka ohybu 100 mm
- celková šírka 800 mm
- základní rozteč 250 mm
- schváleno TÜV
Povrchová úprava:čierna
Balenie:1 ks
Príbuzný tovar
Riadidlá 25 mm Highway Hawk FAT APEHANGER pre motocykle HARLEY DAVIDSON (H-D Trotle by wire), čierne
Riadidlá na motocykel HIGHWAY HAWK FAT Apehangerpriemer riadidiel pri rukovätiach 25 mm (1")/32 mm v...
Chrom
221 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK WISHBONEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 180 mmvýška ...
Chrom
198 €
Výpredaj
-40%
Určené pre modely:RSV4 1000 R E3 NOABS 2009-2010RSV4 1000 SBK-FACT E3 NOABS 2009-2010Originálne obje...
Ihneď k odberu
Motocyklová riadidlá Rizoma RETROuniverzálne spĺňa TÜV hmotnosť 1,037 kg čierna farba Rozmery:(viď. ...
Černá
212 €
Výpredaj
-50%
Nastaviteľná riadidlá Gilles Tooling určený pre motocykle Aprilia vnútorný priemer pre montáž...
Ihneď k odberu
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK Drag Style Wideprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 100 m...
Černá
81 €
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
Černá
26,40 €
Kit pre zvýšenie riadidiel Rizoma obsahuje držiak budíkov a predstavca pre zvýšenie riadidiel u...
Černá
208 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
80 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK FAT FLYER priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 17...
Chrom
132 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Bad Hawk 7" priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 1...
Chrom
Černá
80 €
Handlebar
Nie je na sklade
91 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK WISHBONEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 180 mmvýška ...
Chrom
196 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK Drag Style X-Wideprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 120...
Chrom
74 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK FAT Wishbonepriemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ")skrutka M12d...
Ihneď k odberu
195 €
Motocyklová vodička Námestie HIGHWAY HAWKprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")délka ohybu 80 mmvýška...
Chrom
120 €
Motorrad BurchardMotýlie riadidlá motocyklaSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovaným v...
Chrom
95 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardDrag barSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovaný...
Chrom
85 €
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 7075, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
67 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK CRUISERpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ")dĺžka ohybu 280 m...
Chrom
89 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK FAT FLYERprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 170 mmvýška...
Černá
124 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK STREET LOW priemer riadidiel v gripu 22 mm (7/8") dĺžka ohybu...
Chrom
76 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK WISHBONEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 180 mmvýška ...
Chrom
209 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK STREET LOW priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 1...
Chrom
120 €
































