Motocyklová riadidlá 25mm Highway Hawk FAT FLYER, šírka 100cm, chróm
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-501
Vaša cena s dph 23%
132 €Zvoľte variant
Ihneď k odberu
1 ks
+
-
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-501
Vaša cena s dph 23%
132 €Zvoľte variant
Ihneď k odberu
1 ks
+
-
| Modelová řada | FAT FLYER |
| Homologace | NIE |
| Materiál technický | ocel |
| Provedení Moto | Tuning |
| Kategorie Moto | Cruiser/Chopper |
| Barva | chrom |
| Uchycení | Do predstavcov |
| Tvar | Dvakrát lomená |
| Vzdálenost konců řídítek od osy uchycení | 17 cm |
| Výška (cm) | 6 cm |
| Šířka u představců | 40 cm |
| Šířka (cm) | 100 cm |
| Průměr řidítek | 25 mm |
| Provedení | Typové |
| Výrobce motocyklu | Universální díly |
| Typ motocyklu | Všechny typy |
| TUV | ÁNO |
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK FAT FLYER
- priemer riadidiel v gripu 25 mm (1")
- dĺžka ohybu 170 mm
- výška ohybu 60 mm
- celková šírka 1000 mm
- základné rozteč 400 mm
- stredová rozteč 135 mm
- schválené TÜV
- vrátane dier k pretiahnutie káblov
Povrchová úprava: chróm
Balenie: 1 ks
Príbuzný tovar
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
26,40 €
Výpredaj
-40%
Určené pre modely:RSV4 1000 R E3 NOABS 2009-2010RSV4 1000 SBK-FACT E3 NOABS 2009-2010Originálne obje...
Ihneď k odberu
Crossové riadidlá s hrazdou Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrán...
Hliník
Modrá
Zlatá
Černá
Červená
Zelená
Bílá
28,40 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK SOLID CUSTOM pre Harley-Davidsonpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1...
Chrom
184 €
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 7075, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
67 €
riadidlá The Big Boss riadidlá-Čiernavhodné pre Harley DavidsonTUV approvedPriemer riadidlá: 25,4 mm...
Černá
78 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Drag Style Wide priemer riadidiel v gripu 22 mm (7/8") dĺžka ...
Chrom
63 €
Motocyklové riadidlá HIGHWAY HAWK BMX 15 s 3 otvormi na káblepriemer riadidiel v rukovätiach 25 mm (...
Černá
81 €
Výpredaj
-51%
Určené pre modely:Scarabeo 100 2T eng.Minarelli 2000Scarabeo 100 2T eng.Yamaha 2000Scarabeo 100 4T E...
Ihneď k odberu
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK Z-BARprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 160 mmcelková š...
Chrom
Černá
273 €
Motocyklová vodička RIZOMAuniverzálnísplňuje TÜVhmotnosť 0,46 kgvýber farebného prevedenia podľa Váš...
Hliník
Černá
Zlatá
Červená
92 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK XLX priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 250 mm ...
Chrom
77 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK WISHBONEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 180 mmvýška ...
Chrom
196 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK OLD SKOOLprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 90 mmvýška ...
Černá
179 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Bad Hawk 11 "priemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ") celko...
Chrom
75 €
Novinka
Řídítka"Bad Ape" 1": Robustní štýl a nekompromisní dizajn Vyššia chrómová riadítka ty...
Chrom
305 €
Riadidlá 25 mm Highway Hawk FAT APEHANGER pre motocykle HARLEY DAVIDSON (H-D Trotle by wire), čierne
Riadidlá na motocykel HIGHWAY HAWK FAT Apehangerpriemer riadidiel pri rukovätiach 25 mm (1")/32 mm v...
Chrom
221 €
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
26,40 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
80 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK Apehangerprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")délka ohybu 190 mmvýš...
Chrom
84 €
Výpredaj
-50%
Nastaviteľná riadidlá Gilles Tooling určený pre motocykle Aprilia vnútorný priemer pre montáž...
Ihneď k odberu
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK FAT FLYERprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 170 mmvýška...
Černá
124 €
Kit pre zvýšenie riadidiel Rizoma obsahuje držiak budíkov a predstavca pre zvýšenie riadidiel u...
Černá
208 €
Motocyklová riadidlá Rizoma RETROuniverzálne spĺňa TÜV hmotnosť 1,037 kg čierna farba Rozmery:(viď. ...
Černá
212 €

































