Riadidlá Highway Hawk"Bad Ape" 800 mm
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-553
Zvoľte variant
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-553
Zvoľte variant
| Homologace | NIE |
| Materiál technický | ocel |
| Provedení Moto | Tuning |
| Kategorie Moto | Cruiser/Chopper |
| Barva | chrom |
| Uchycení | S pevnými predstavcami |
| Šířka (cm) | 80 cm |
| Průměr řidítek | 25 mm |
| Provedení | Universální |
| Výrobce motocyklu | BMW, APRILIA, KEEWAY, CAGIVA, SUZUKI, GILERA, HYOSUNG, MV AGUSTA, MOTO MORINI, HONDA, KTM, KAWASAKI, KYMCO, HARLEY DAVIDSON, DUCATI, TRIUMPH, YAMAHA, MOTO GUZZI, Universální díly |
| Typ motocyklu | Všechny typy |
| TUV | ÁNO |
Řídítka"Bad Ape" 1": Robustní štýl a nekompromisní dizajn
Vyššia chrómová riadítka typu Ape Hanger s priemerom 1" (25,4 mm) a masívním"Fat Look" prevedením.Tento model s celkovou výškou 355 mm je navrhnutý pre jazdca, ktorý chce svojím strojom dodať radikálny a dominantný vzhľad. Vďaka kombinácii štandardného priemeru pre rukojeti a zosilnené stredové časti o priemere 32 mm získá motocykel svalnatou siluetu, pričom by bola obmedzená kompatibilita s bežnými ovládači.
Konštrukcia a vnútorné vedenie
Řídítka sú vyrobená z vysoko kvalitnej ocele s prvotriednou chromovanou povrchovou úpravou vo vysokom lesku. Pro maximálně čistý vzhled jsou vybavena třemi otvory pro vnitřní vedení kabeláže: jeden podlouhlý otvor se nachází v oblasti mezi úchyty klemi a další dva otvory jsou umiestnené v oblasti rukojetí. To umožňuje kompletne skrývať elektrické rozvody vnútri konštrukcie riadítek.
Homologace a bezpečnost
Tento model je dodávaný s certifikátom TÜV podľa §19/3, čo uľahčuje zápis do technického preukazu. Certifikát zahŕňa širokú škálu modelov značiek Honda, Suzuki, Yamaha, Kawasaki a Harley-Davidson. Pro modely neuvedené v zozname je možná individuálna montáž s následným posúdením u technické skúšobne.
Kompatibilita (výber z certifikátu)
- Honda:VT750 C/C2/C4/C5/C6 (RC50/RC53), VT 750S (RC58)
- Suzuki:Intruder M800/VZ800 (WVB4), VL800 Volusia/C800 Intruder (WVBM)
- Yamaha:XVS 650/1100 Drag Star/Classic, XVS 950 A Midnight Star (VN02)
- Kawasaki:VN900 Classic (VN900B), VZ 1600 Marauder (VNT60B)
- Harley-Davidson:Sportster (XL883/XL1200), Dyna (FXD/FD1/FD2), Softail (FLST/FXST)
Montáž a parametre
Náročnosť montáže:2/3 (vyžaduje provlečenie kabeláže)
Čas montáže:60-90 min.
Technické špecifikácie
| Materiál: | Ocel (chrómovaný s vysokým leskom) |
| Průměr pro gripy/uchycení: | 1" (25,4 mm) |
| Stredový priemer (Fat Look): | 32 mm |
| Výška k ose/hornému okraju: | 320 mm/355 mm |
| Rozmery (Š x H): | 800 x 150 mm |
| Šírka základny/uchycení: | 350 mm/140 mm |
Obsah balenia
- 1x riadítka"Bad Ape" (chrom, výška 320 mm)
- TÜV certifikát (§19/3)
Príbuzný tovar
Řídítka"Bad Ape" 1": Robustní štýl a nekompromisní dizajn Vyššia chrómová riadítka ty...
305 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK XLXpriemer riadidiel v gripu 22 mm (7/8 ")dĺžka ohybu 250 mmv...
70 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Flyer Wide priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 1...
77 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK WISHBONEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 180 mmvýška ...
209 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Bad Hawk 7" priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 1...
80 €
Riadidlá na motocykel HIGHWAY HAWK Beach-Barpriemer riadidiel v rukovätiach a montáž 25 mm (1")výška...
92 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Old Skool priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 90...
210 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK Z-BARprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 160 mmcelková š...
273 €
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
26,40 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardDrag barSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovaný...
80 €
Riadidlá na motocykel HIGHWAY HAWK Bad Ape 40priemer riadidiel v rukovätiach 25,4 mm (1")výška 300 m...
90 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Apehanger priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 19...
91 €
Motocyklová riadidlá Rizomaspĺňa TÜVdodá vášmu motocyklu vzhľad "Cafe Racer"Pre motocykle ...
480 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK Drag Style X-Wideprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 120...
74 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK FLYER WIDEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 60 mmcelko...
79 €
Motocyklová vodička Námestie HIGHWAY HAWKprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")délka ohybu 80 mmvýška...
120 €
Riadidlá na motocykel HIGHWAY HAWK FAT Apehangerpriemer riadidiel pri rukovätiach 25 mm (1")/32 mm v...
221 €
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
26,40 €
Riadidlá pre snežný skúter Yamaha BR 250 a BRAVO 250 americká verzia originálny diel Yamaha pre n...
Pre modely:ETV 1000 Capo Nord E2 NOABS 2001-2003RST FUTURA 1000 4T 2001-2003Pôvodný objednávací kód:...
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK SOLID CUSTOM pre Harley-Davidsonpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1...
184 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Buckhorn priemer riadidiel v gripu 22 mm (7/8") dĺžka ohybu 2...
62 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Wishbone priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 180...
202 €