Motocyklová riadidlá 25mm Highway Hawk APEHANGER pre motocykle HARLEY DAVIDSON, šírka 90cm, čierna
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-219B
Vaša cena s dph 23%
91 €Zvoľte variant
Nie je na sklade
1 ks
+
-
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-219B
Vaša cena s dph 23%
91 €Zvoľte variant
Nie je na sklade
1 ks
+
-
| Modelová řada | APEHANGER |
| Homologace | NIE |
| Materiál technický | ocel |
| Provedení Moto | Tuning |
| Kategorie Moto | Cruiser/Chopper |
| Barva | černá |
| Uchycení | Do predstavcov |
| Tvar | Dvakrát lomená |
| Vzdálenost konců řídítek od osy uchycení | 19 cm |
| Výška (cm) | 41 cm |
| Šířka u představců | 25 cm |
| Šířka (cm) | 90 cm |
| Průměr řidítek | 25 mm |
| Provedení | Typové |
| Výrobce motocyklu | HARLEY DAVIDSON |
| Typ motocyklu | Všechny typy |
| TUV | ÁNO |
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Apehanger
- priemer riadidiel v gripu 25 mm (1")
- dĺžka ohybu 190 mm
- výška ohybu 410 mm
- celková šírka 900 mm
- základné rozteč 250 mm
- schválené TÜV
- vrátane prelisov
- pre motocykle značky HARLEY DAVIDSON
Povrchová úprava: čierna
Balenie: 1 ks
Príbuzný tovar
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK Apehangerprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")délka ohybu 190 mmvýš...
Chrom
109 €
Novinka
Řídítka"Bad Ape" 1": Robustní štýl a nekompromisní dizajn Vyššia chrómová riadítka ty...
Chrom
305 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK ADJUSTABLE ROUNDprůměr řidítek v gripech 25nastaviteľná šírka, viz ...
Ihneď k odberu
226 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK WISHBONEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 180 mmvýška ...
Chrom
196 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK WISHBONEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 180 mmvýška ...
Chrom
209 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK STREET LOW priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 1...
Chrom
120 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK SOLID CUSTOM pre Harley-Davidsonpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1...
Chrom
184 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK WISHBONEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 180 mmvýška ...
Chrom
197 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
94 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK ADJUSTABLE SRAIGHT priemer riadidiel v grip 25mm nastaviteľná...
Nie je na sklade
262 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardDrag barSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovaný...
Chrom
80 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Wishbone priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 180...
Chrom
202 €
Novinka
Řídítka "Bad Ape" 1": Robustní štýl a nekompromisní dizajnChromová riadítka typu Ape ...
Chrom
309 €
riadidlá The Big Boss riadidlá-Čiernavhodné pre Harley DavidsonTUV approvedPriemer riadidlá: 25,4 mm...
Černá
78 €
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
26,40 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK FAT Wishbonepriemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ")skrutka M12d...
Ihneď k odberu
195 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK FAT FLYERprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 170 mmvýška...
Černá
124 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK CRUISERpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ")dĺžka ohybu 280 m...
Chrom
89 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Drag Style Wide priemer riadidiel v gripu 22 mm (7/8") dĺžka ...
Chrom
63 €
Výpredaj
-50%
Motocyklová riadidlá Rizoma s držiakom budíkov spĺňa TÜV s prípravou pre tachometer Pre motocy...
Hliník
Výpredaj
-40%
Určené pre modely:RSV4 1000 R E3 NOABS 2009-2010RSV4 1000 SBK-FACT E3 NOABS 2009-2010Originálne obje...
Ihneď k odberu
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
90 €
Řídítka"Anfora 40" 1": Klasický štýl a vysoký profil Chromová riadítka s priemerom 1"...
Chrom
Černá
81 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Flyer Wide priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 1...
Černá
77 €































