Motocyklová riadidlá Rizoma grip 22mm/uchytenie 29mm/72cm, modrá

Výrobca:Rizoma
Kód produktu:RIZ MA010U
Vaša cena s dph 23%
101 €Zvoľte variant
Ihneď k odberu
1 ks
+
-
Výpredaj


Výrobca:Rizoma
Kód produktu:RIZ MA010U
Vaša cena s dph 23%
101 €Zvoľte variant
Ihneď k odberu
1 ks
+
-
| Materiál technický | aluminium |
| Provedení Moto | Tuning |
| Kategorie Moto | Silniční/Cestovní |
| Barva | modrá |
| Uchycení | Do predstavcov |
| Tvar | Dvakrát lomená |
| Výška (cm) | 2 cm |
| Šířka u představců | 14 cm |
| Šířka (cm) | 72 cm |
| Průměr řidítek | 22 mm |
| Provedení | Universální |
| Výrobce motocyklu | Universální díly |
| Typ motocyklu | Všechny typy |
| TUV | ÁNO |
Motocyklová riadidlá Rizoma
Príbuzný tovar
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Street Medium priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohyb...
Chrom
107 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
84 €
Akcia
-30%
Kit pre zvýšenie riadidiel Rizomaumožní výmenu originálnych riadidielkit je kompatibilný len s riadi...
Černá
Výpredaj
-59%
Riadidlá pre snežný skúter Yamaha BR 250 a BRAVO 250 americká verzia originálny diel Yamaha pre n...
Ihneď k odberu
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK Z-BARprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 160 mmcelková š...
Chrom
Černá
273 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK FAT FLYER priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 17...
Chrom
132 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK WISHBONEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 180 mmvýška ...
Chrom
197 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Bad Hawk 11 "priemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ") celko...
Chrom
75 €
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
26,40 €
Riadidlá 25 mm Highway Hawk FAT APEHANGER pre motocykle HARLEY DAVIDSON (H-D Trotle by wire), čierne
Riadidlá na motocykel HIGHWAY HAWK FAT Apehangerpriemer riadidiel pri rukovätiach 25 mm (1")/32 mm v...
Černá
212 €
Motocyklová objímková vodítka CLIP-ON 41mmprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")průměr řidítek v objí...
Černá
94 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK LUCIFERpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ") zalomenie k jazd...
Chrom
Černá
203 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK ADJUSTABLE SRAIGHT priemer riadidiel v grip 25mm nastaviteľná...
Nie je na sklade
262 €
Výpredaj
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK BACK OFF priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 120...
Ihneď k odberu
168 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK SOLID CUSTOM pre Harley-Davidsonpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1...
Chrom
184 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Wishbone priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 180...
Chrom
202 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK FAT FLYER pre Harlay Davidson priemer riadidiel v gripu 25 mm ...
Chrom
133 €
Motocyklová objímková vodítka CLIP-ON 37mmprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")průměr řidítek v objí...
Černá
82 €
Výpredaj
-62%
Pre modely:ETV 1000 Capo Nord E2 NOABS 2001-2003RST FUTURA 1000 4T 2001-2003Pôvodný objednávací kód:...
Ihneď k odberu
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
94 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
112 €
Motocyklová vodička RIZOMAuniverzálnísplňuje TÜVhmotnosť 0,56 kgvýber farebného prevedenia podľa Váš...
Hliník
Černá
Zlatá
Červená
125 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
90 €
riadidlá The Big Boss riadidlá-Čiernavhodné pre Harley DavidsonTUV approvedPriemer riadidlá: 25,4 mm...
Černá
78 €





























