Motocyklová Riadidlá 25mm Bad Hawk 7", šírka 80cm, chróm
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-332
Vaša cena s dph 23%
80 €Zvoľte variant
Nie je na sklade
1 ks
+
-
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-332
Vaša cena s dph 23%
80 €Zvoľte variant
Nie je na sklade
1 ks
+
-
| Homologace | NIE |
| Materiál technický | ocel |
| Provedení Moto | Tuning |
| Kategorie Moto | Cruiser/Chopper |
| Barva | chrom |
| Uchycení | Do predstavcov |
| Tvar | Dvakrát lomená |
| Vzdálenost konců řídítek od osy uchycení | 18 cm |
| Výška (cm) | 18 cm |
| Šířka u představců | 16 cm |
| Šířka (cm) | 80 cm |
| Průměr řidítek | 25 mm |
| Provedení | Typové |
| Výrobce motocyklu | HARLEY DAVIDSON |
| Typ motocyklu | Všechny typy |
| TUV | ÁNO |
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Bad Hawk 7"
- priemer riadidiel v gripu 25 mm (1")
- dĺžka ohybu 180 mm
- celková šírka 800 mm
- základné rozteč 16 mm
- schválené TÜV
Povrchová úprava: chróm
Balenie: 1 ks
Príbuzný tovar
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Apehanger priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 19...
Černá
91 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK WISHBONEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 180 mmvýška ...
Chrom
196 €
Riadidlá 25 mm Highway Hawk FAT APEHANGER pre motocykle HARLEY DAVIDSON (H-D Trotle by wire), čierne
Riadidlá na motocykel HIGHWAY HAWK FAT Apehangerpriemer riadidiel pri rukovätiach 25 mm (1")/32 mm v...
Černá
212 €
Riadidlá na motocykel RIZOMAdelenéspĺňa požiadavky TÜVurčené pre vybrané modely SUZUKIPre motocykle ...
Černá
403 €
Akcia
-30%
Kit pre zvýšenie riadidiel Rizomaumožní výmenu originálnych riadidielkit je kompatibilný len s riadi...
Černá
Motocyklová vodička RIZOMAuniverzálnísplňuje TÜVhmotnosť 0,46 kgvýber farebného prevedenia podľa Váš...
Hliník
Černá
Zlatá
Červená
92 €
Řídítka"Anfora 40" 1": Klasický štýl a vysoký profil Chromová riadítka s priemerom 1"...
Chrom
Černá
81 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK OLD SKOOLprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 90 mmvýška ...
Černá
179 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK Z-BARprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 160 mmcelková š...
Chrom
Černá
273 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
80 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK STREET LOW priemer riadidiel v gripu 22 mm (7/8") dĺžka ohybu...
Chrom
76 €
Novinka
Řídítka"Bad Ape" 1": Robustní štýl a nekompromisní dizajn Vyššia chrómová riadítka ty...
Chrom
305 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK XLXpriemer riadidiel v gripu 22 mm (7/8 ")dĺžka ohybu 250 mmv...
Chrom
70 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK Apehangerprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")délka ohybu 190 mmvýš...
Chrom
84 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK WISHBONEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 180 mmvýška ...
Chrom
198 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Drag Style X-Wide priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ...
Černá
69 €
Výpredaj
-53%
Riadidlá pre Yamaha YP125 MAJESTY, YP125R, YP125E, MBK YP125 originálny diel Yamaha pre modelové ...
Ihneď k odberu
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK CUSTOM priemer riadidiel v grip 22 mm (7/8") dĺžka ohybu 200 ...
Chrom
65 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK FLYER WIDEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 60 mmcelko...
Chrom
Černá
79 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK STREET MEDIUMprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")délka ohybu 180 m...
Chrom
74 €
Motocyklová objímková riadidlá CLIP-ON 36mm priemer riadidiel v gripu 22 mm (7/8") priemer riad...
Černá
82 €
Kit pre zvýšenie riadidiel Rizoma obsahuje držiak budíkov a predstavca pre zvýšenie riadidiel u...
Černá
208 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Wishbone priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 180...
Chrom
202 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK Drag Style X-Wideprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 120...
Chrom
74 €
































