Motocyklová riadidlá 22mm Highway Hawk CUSTOM, šírka 86cm, chróm
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-247
Vaša cena s dph 23%
65 €Zvoľte variant
Nie je na sklade
1 ks
+
-
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-247
Vaša cena s dph 23%
65 €Zvoľte variant
Nie je na sklade
1 ks
+
-
| Modelová řada | CUSTOM |
| Homologace | NIE |
| Materiál technický | ocel |
| Provedení Moto | Tuning |
| Kategorie Moto | Cruiser/Chopper |
| Barva | chrom |
| Uchycení | Do predstavcov |
| Tvar | Dvakrát lomená |
| Vzdálenost konců řídítek od osy uchycení | 14 cm |
| Výška (cm) | 20 cm |
| Šířka u představců | 22 cm |
| Šířka (cm) | 86 cm |
| Průměr řidítek | 22 mm |
| Provedení | Universální |
| Výrobce motocyklu | Universální díly |
| Typ motocyklu | Všechny typy |
| TUV | ÁNO |
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK CUSTOM
- priemer riadidiel v grip 22 mm (7/8")
- dĺžka ohybu 200 mm
- výška ohybu 140 mm
- celková výška 200 mm
- celková šírka 860 mm
- základné rozteč 220 mm
- schválené TÜV
- univerzálne *
Povrchová úprava: chróm
Balenie: 1 ks
* Vhodné pre motocykle
- CHOPPER & Old Skool BIKES
- HONDA
- HYOSUNG
- KAWASAKI
- MOTO GUZZI
- SUZUKI
- TRIUMPH
- YAMAHA
Príbuzný tovar
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK STREET MEDIUMprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")délka ohybu 180 m...
Chrom
74 €
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
26,40 €
Motocyklová vodička RIZOMAuniverzálnísplňuje TÜVhmotnosť 0,56 kgvýber farebného prevedenia podľa Váš...
Hliník
Černá
Zlatá
Červená
125 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardDrag barSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovaný...
Chrom
80 €
Motocyklová vodička RIZOMAuniverzálnísplňuje TÜVhmotnosť 0,46 kgvýber farebného prevedenia podľa Váš...
Hliník
Černá
Zlatá
Červená
125 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK LUCIFERpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ") zalomenie k jazd...
Chrom
Černá
203 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Old Skool priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 90...
Nie je na sklade
210 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK FAT FLYER priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 17...
Chrom
132 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK CRUISERpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ")dĺžka ohybu 280 m...
Chrom
89 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
90 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK FIGHTER priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 90 m...
Chrom
87 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Bad Hawk 11" priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu ...
Chrom
89 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK CUSTOM priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 200 m...
Chrom
86 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK FAT Wishbonepriemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ")skrutka M12d...
Ihneď k odberu
195 €
Výpredaj
-50%
Motocyklová riadidlá Rizoma s držiakom budíkov spĺňa TÜV s prípravou pre tachometer Pre motocy...
Hliník
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK FAT FLYER pre Harlay Davidson priemer riadidiel v gripu 25 mm ...
Chrom
133 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK ADJUSTABLE ROUNDprůměr řidítek v gripech 25nastaviteľná šírka, viz ...
Ihneď k odberu
226 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK XLXpriemer riadidiel v gripu 22 mm (7/8 ")dĺžka ohybu 250 mmv...
Chrom
70 €
Riadidlá na motocykel HIGHWAY HAWK STREET MEDIUM priemer riadidiel v rukovätiach 25,4 mm (1") c...
Chrom
Černá
80 €
Motocyklové riadidlá HIGHWAY HAWK BMX 15 s 3 otvormi na káblepriemer riadidiel v rukovätiach 25 mm (...
Černá
81 €
Výpredaj
-50%
Nastaviteľná riadidlá Gilles Tooling určený pre motocykle Aprilia vnútorný priemer pre montáž...
Ihneď k odberu
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK FLYER WIDEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 60 mmcelko...
Chrom
Černá
79 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK OLD SKOOLprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 90 mmvýška ...
Černá
179 €
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
26,40 €
































