Motocyklová riadidlá 25mm Highway Hawk DRAG STYLE X-WIDE, šírka 90cm, čierna
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-214B
Vaša cena s dph 23%
69 €Zvoľte variant
Ihneď k odberu
1 ks
+
-
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-214B
Vaša cena s dph 23%
69 €Zvoľte variant
Ihneď k odberu
1 ks
+
-
| Modelová řada | DRAG STYLE X-WIDE |
| Homologace | NIE |
| Materiál technický | ocel |
| Provedení Moto | Tuning |
| Kategorie Moto | Silniční/Cestovní, Cruiser/Chopper |
| Barva | černá |
| Uchycení | Do predstavcov |
| Tvar | Jednou lomená |
| Vzdálenost konců řídítek od osy uchycení | 12 cm |
| Šířka u představců | 32 mm |
| Šířka (cm) | 90 cm |
| Průměr řidítek | 25 mm |
| Provedení | Typové |
| Výrobce motocyklu | Universální díly |
| Typ motocyklu | Všechny typy |
| TUV | ÁNO |
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Drag Style X-Wide
- priemer riadidiel v gripu 25 mm (1")
- dĺžka ohybu 120 mm
- celková šírka 900 mm
- základné rozteč 320 mm
- schválené TÜV
- vrátane dier k pretiahnutie káblov
Povrchová úprava: čierna
Balenie: 1 ks
Príbuzný tovar
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK OLD SKOOLprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 90 mmvýška ...
Černá
179 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK VENICE BEACHBARpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ")celková š...
Chrom
Černá
134 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
80 €
Výpredaj
-50%
Nastaviteľná riadidlá Gilles Tooling určený pre motocykle Aprilia vnútorný priemer pre montáž...
Ihneď k odberu
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK STREET MEDIUMprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")délka ohybu 180 m...
Chrom
74 €
Motocyklová objímková vodítka CLIP-ON 37mmprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")průměr řidítek v objí...
Černá
82 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Bad Hawk 7" priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 1...
Chrom
Černá
80 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK ACE priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") zalomenie k jazdci 1...
Chrom
90 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK FAT Bagger priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") výška 28cm s...
Chrom
Černá
199 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
84 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK Drag Style Wideprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 100 m...
Černá
81 €
Riadidlá na motocykel HIGHWAY HAWK Beach-Barpriemer riadidiel v rukovätiach a montáž 25 mm (1")výška...
Černá
92 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK CUSTOM priemer riadidiel v grip 22 mm (7/8") dĺžka ohybu 200 ...
Chrom
65 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Flyer Wide priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 1...
Černá
77 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK STREET LOW priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 1...
Chrom
120 €
Výpredaj
-59%
Riadidlá pre snežný skúter Yamaha BR 250 a BRAVO 250 americká verzia originálny diel Yamaha pre n...
Ihneď k odberu
Výpredaj
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK BACK OFF priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 120...
Ihneď k odberu
168 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardDrag barSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovaný...
Chrom
64 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK FAT FLYER priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 17...
Chrom
132 €
Výpredaj
-62%
Pre modely:ETV 1000 Capo Nord E2 NOABS 2001-2003RST FUTURA 1000 4T 2001-2003Pôvodný objednávací kód:...
Ihneď k odberu
Výpredaj
-48%
Originálne príslušenstvo APRILIA plne nastaviteľná Delenie závodné riadidlá pre RSV4 odľahčené B...
Ihneď k odberu
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Drag Style X-Wide priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ...
Černá
69 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK FLYER WIDEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 60 mmcelko...
Chrom
Černá
79 €
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
26,40 €
































