Motocyklová riadidlá 25mm Highway Hawk CUSTOM, šírka 86cm, chróm
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-239
Vaša cena s dph 23%
86 €Zvoľte variant
Ihneď k odberu
1 ks
+
-
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-239
Vaša cena s dph 23%
86 €Zvoľte variant
Ihneď k odberu
1 ks
+
-
| Modelová řada | CUSTOM |
| Homologace | NIE |
| Materiál technický | ocel |
| Provedení Moto | Tuning |
| Kategorie Moto | Cruiser/Chopper |
| Barva | chrom |
| Uchycení | Do predstavcov |
| Tvar | Dvakrát lomená |
| Vzdálenost konců řídítek od osy uchycení | 20 cm |
| Výška (cm) | 14 cm |
| Šířka u představců | 22 cm |
| Šířka (cm) | 86 cm |
| Průměr řidítek | 25 mm |
| Provedení | Typové |
| Výrobce motocyklu | HARLEY DAVIDSON |
| Typ motocyklu | Všechny typy |
| TUV | ÁNO |
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK CUSTOM
- priemer riadidiel v gripu 25 mm (1")
- dĺžka ohybu 200 mm
- výška ohybu 140 mm
- celková šírka 860 mm
- základné rozteč 220 mm
- schválené TÜV
- vrátane dier na pretiahnutie káblov
Povrchová úprava: chróm
Balenie: 1 ks
Príbuzný tovar
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK FAT FLYERprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 170 mmvýška...
Černá
124 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK FAT FLYER priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 17...
Chrom
132 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardDrag barSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovaný...
Chrom
85 €
Výpredaj
-53%
Riadidlá pre Yamaha YP125 MAJESTY, YP125R, YP125E, MBK YP125 originálny diel Yamaha pre modelové ...
Ihneď k odberu
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK Apehangerprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")délka ohybu 190 mmvýš...
Chrom
109 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Flyer Wide priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 1...
Černá
77 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Bad Hawk 11" priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu ...
Chrom
89 €
Motocyklová objímková riadidlá CLIP-ON 36mm priemer riadidiel v gripu 22 mm (7/8") priemer riad...
Černá
82 €
Motocyklová vodička RIZOMAuniverzálnísplňuje TÜVhmotnosť 0,46 kgvýber farebného prevedenia podľa Váš...
Hliník
Černá
Zlatá
Červená
125 €
Motocyklová vodička Námestie HIGHWAY HAWKprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")délka ohybu 80 mmvýška...
Chrom
120 €
Výpredaj
-62%
Pre modely:ETV 1000 Capo Nord E2 NOABS 2001-2003RST FUTURA 1000 4T 2001-2003Pôvodný objednávací kód:...
Ihneď k odberu
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
26,40 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK SOLID CUSTOM pre Harley-Davidsonpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1...
Chrom
184 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK STREET LOW priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 1...
Chrom
120 €
Motocyklová riadidlá Rizomaspĺňa TÜV uchytenie je možné iba spoločne s nadstavcami riadidiel * ZHD12...
Černá
155 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Drag Style priemer riadidiel v gripu 22 mm (7/8") dĺžka ohybu...
Chrom
51 €
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
26,40 €
Motocyklová vodička RIZOMAuniverzálnísplňuje TÜVhmotnosť 0,56 kgvýber farebného prevedenia podľa Váš...
Hliník
Černá
Zlatá
Červená
125 €
Motocyklová riadidlá Rizoma RETROuniverzálne spĺňa TÜV hmotnosť 1,037 kg čierna farba Rozmery:(viď. ...
Černá
212 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK Drag Style Wideprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 100 m...
Černá
81 €
Novinka
Řídítka "Bad Ape" 1": Robustní štýl a nekompromisní dizajnChromová riadítka typu Ape ...
Chrom
309 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK VENICE BEACHBARpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ")celková š...
Chrom
Černá
134 €
Výpredaj
-51%
Určené pre modely:Scarabeo 100 2T eng.Minarelli 2000Scarabeo 100 2T eng.Yamaha 2000Scarabeo 100 4T E...
Ihneď k odberu
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK Z-BARprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 160 mmcelková š...
Chrom
Černá
273 €

































