Motocyklová riadidlá 32mm Highway Hawk FAT FLYER, šírka 100cm, chróm
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-5012
Vaša cena s dph 23%
133 €Zvoľte variant
Nie je na sklade
1 ks
+
-
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-5012
Vaša cena s dph 23%
133 €Zvoľte variant
Nie je na sklade
1 ks
+
-
| Modelová řada | FAT FLYER |
| Homologace | NIE |
| Materiál technický | ocel |
| Provedení Moto | Tuning |
| Kategorie Moto | Cruiser/Chopper |
| Barva | chrom |
| Uchycení | Do predstavcov |
| Tvar | Dvakrát lomená |
| Vzdálenost konců řídítek od osy uchycení | 17 cm |
| Výška (cm) | 6 cm |
| Šířka u představců | 40 cm |
| Šířka (cm) | 100 cm |
| Průměr řidítek | 32 mm |
| Provedení | Typové |
| Výrobce motocyklu | HARLEY DAVIDSON |
| Typ motocyklu | Všechny typy |
| TUV | ÁNO |
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK FAT FLYER pre Harlay Davidson
- priemer riadidiel v gripu 25 mm (1")
- dĺžka ohybu 170 mm
- výška ohybu 60 mm
- celková šírka 1000 mm
- základné rozteč 400 mm
- stredová rozteč 135 mm
- schválené TÜV
- vrátane dier a prelisov k pretiahnutie káblov
Povrchová úprava: chróm
Balenie: 1 ks
Príbuzný tovar
Novinka
Řídítka "Bad Ape" 1": Robustní štýl a nekompromisní dizajnChromová riadítka typu Ape ...
Chrom
309 €
Motocyklová vodička RIZOMAuniverzálnísplňuje TÜVhmotnosť 0,56 kgvýber farebného prevedenia podľa Váš...
Hliník
Černá
Zlatá
Červená
125 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK CUSTOM priemer riadidiel v grip 22 mm (7/8") dĺžka ohybu 200 ...
Chrom
65 €
Riadidlá na motocykel HIGHWAY HAWK Beach-Barpriemer riadidiel v rukovätiach a montáž 25 mm (1")výška...
Černá
92 €
Motocyklová vodička RIZOMAuniverzálnísplňuje TÜVhmotnosť 0,46 kgvýber farebného prevedenia podľa Váš...
Hliník
Černá
Zlatá
Červená
92 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK SOLID CUSTOM pre Harley-Davidsonpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1...
Chrom
184 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK Drag Style Wideprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 100 m...
Chrom
82 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK XLX priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 250 mm ...
Chrom
77 €
riadidlá The Big Boss riadidlá-Čiernavhodné pre Harley DavidsonTUV approvedPriemer riadidlá: 25,4 mm...
Černá
78 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK WISHBONEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 180 mmvýška ...
Chrom
196 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
112 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Old Skool priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 90...
Nie je na sklade
210 €
Riadidlá 25 mm Highway Hawk FAT APEHANGER pre motocykle HARLEY DAVIDSON (H-D Trotle by wire), čierne
Riadidlá na motocykel HIGHWAY HAWK FAT Apehangerpriemer riadidiel pri rukovätiach 25 mm (1")/32 mm v...
Chrom
221 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK WISHBONEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 180 mmvýška ...
Chrom
197 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK Z-BARprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 160 mmcelková š...
Chrom
Černá
273 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Buckhorn priemer riadidiel v gripu 22 mm (7/8") dĺžka ohybu 2...
Ihneď k odberu
62 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK OLD SKOOLprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 90 mmvýška ...
Černá
179 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardDrag barSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovaný...
Chrom
64 €
Motocyklová vodička RIZOMAuniverzálnísplňuje TÜVhmotnosť 0,46 kgvýber farebného prevedenia podľa Váš...
Hliník
Černá
Zlatá
Červená
125 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardE-GlideSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovaným...
Chrom
105 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
116 €
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
Černá
26,40 €
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 7075, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
67 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Wishbone priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 180...
Chrom
202 €































