Riadidlá 22mm Highway Hawk Buckhorn, šírka 72cm, chróm
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-243
Vaša cena s dph 23%
62 €Ihneď k odberu
1 ks
+
-
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-243
Vaša cena s dph 23%
62 €Ihneď k odberu
1 ks
+
-
| Homologace | NIE |
| Materiál technický | ocel |
| Provedení Moto | Tuning |
| Kategorie Moto | Cruiser/Chopper |
| Barva | chrom |
| Uchycení | Do predstavcov |
| Tvar | Dvakrát lomená |
| Vzdálenost konců řídítek od osy uchycení | 24 cm |
| Výška (cm) | 16 cm |
| Šířka u představců | 18 cm |
| Šířka (cm) | 72 cm |
| Průměr řidítek | 22 mm |
| Provedení | Universální |
| Výrobce motocyklu | Universální díly, KAWASAKI, MOTO GUZZI, SUZUKI, HYOSUNG, YAMAHA, HONDA, TRIUMPH |
| Typ motocyklu | Všechny typy |
| TUV | ÁNO |
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Buckhorn
- priemer riadidiel v gripu 22 mm (7/8")
- dĺžka ohybu 240 mm
- výška ohybu 160 mm
- celková šírka 720 mm
- základné rozteč 180 mm
- schválené TÜV
- univerzálne *
Povrchová úprava: chróm
Balenie: 1 ks
* Vhodné pre motocykle
- CHOPPER & Old Skool BIKES
- HONDA
- HYOSUNG
- KAWASAKI
- MOTO GUZZI
- SUZUKI
- TRIUMPH
- YAMAHA
Príbuzný tovar
Výpredaj
-40%
Určené pre modely:RSV4 1000 R E3 NOABS 2009-2010RSV4 1000 SBK-FACT E3 NOABS 2009-2010Originálne obje...
Ihneď k odberu
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK STREET MEDIUMprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")délka ohybu 180 m...
Chrom
74 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK CUSTOM priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 200 m...
Chrom
86 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK Drag Style X-Wideprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 120...
Chrom
74 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK Z-BARprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 160 mmcelková š...
Chrom
Černá
273 €
Motocyklové riadidlá HIGHWAY HAWK BMX 15 s 3 otvormi na káblepriemer riadidiel v rukovätiach 25 mm (...
Černá
81 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK SOLID CUSTOM pre Harley-Davidsonpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1...
Chrom
184 €
Motocyklová vodička Námestie HIGHWAY HAWKprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")délka ohybu 80 mmvýška...
Chrom
120 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
116 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK ADJUSTABLE SRAIGHT priemer riadidiel v grip 25mm nastaviteľná...
Nie je na sklade
262 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardDrag barSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovaný...
Chrom
64 €
Výpredaj
-51%
Určené pre modely:Scarabeo 100 2T eng.Minarelli 2000Scarabeo 100 2T eng.Yamaha 2000Scarabeo 100 4T E...
Ihneď k odberu
Novinka
Řídítka "Bad Ape" 1": Robustní štýl a nekompromisní dizajnChromová riadítka typu Ape ...
Chrom
309 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Drag Style X-Wide priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ...
Černá
69 €
Výpredaj
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK BACK OFF priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 120...
Ihneď k odberu
168 €
Motocyklová vodička RIZOMAuniverzálnísplňuje TÜVhmotnosť 0,46 kgvýber farebného prevedenia podľa Váš...
Hliník
Černá
Zlatá
Červená
125 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK STREET LOW priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 1...
Chrom
120 €
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
26,40 €
Motocyklová vodička RIZOMAuniverzálnísplňuje TÜVhmotnosť 0,46 kgvýber farebného prevedenia podľa Váš...
Hliník
Černá
Zlatá
Červená
92 €
Motocyklová riadidlá Rizomaspĺňa TÜVdodá vášmu motocyklu vzhľad "Cafe Racer"Pre motocykle ...
Černá
480 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK Drag Style Wideprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 100 m...
Černá
81 €
Akcia
-30%
Kit pre zvýšenie riadidiel Rizomaumožní výmenu originálnych riadidielkit je kompatibilný len s riadi...
Černá
Motocyklová objímková vodítka CLIP-ON 37mmprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")průměr řidítek v objí...
Černá
82 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Wishbone priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 180...
Chrom
202 €
































