Highway Hawk H55-217 Riadidlá 22mm Apehanger 90cm chróm
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-217
Vaša cena s dph 23%
84 €Zvoľte variant
Ihneď k odberu
1 ks
+
-
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-217
Vaša cena s dph 23%
84 €Zvoľte variant
Ihneď k odberu
1 ks
+
-
| Modelová řada | APEHANGER |
| Homologace | NIE |
| Materiál technický | ocel |
| Provedení Moto | Tuning |
| Kategorie Moto | Cruiser/Chopper |
| Barva | chrom |
| Uchycení | Do predstavcov |
| Tvar | Dvakrát lomená |
| Vzdálenost konců řídítek od osy uchycení | 19 cm |
| Výška (cm) | 41 cm |
| Šířka u představců | 25 cm |
| Šířka (cm) | 90 cm |
| Průměr řidítek | 22 mm |
| Provedení | Universální |
| Výrobce motocyklu | HYOSUNG, SUZUKI, TRIUMPH, YAMAHA, KAWASAKI, Universální díly, HONDA |
| Typ motocyklu | Všechny typy |
| TUV | ÁNO |
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK Apehanger
- průměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")
- délka ohybu 190 mm
- výška ohybu 410 mm
- celková šírka 900 mm
- základní rozteč 250 mm
- schváleno TÜV
- univerzální *
Povrchová úprava:chrom
Balenie:1 ks
* Vhodné pre motocykly
- CHOPPER & OLD SKOOL BIKES
- HONDA
- HYOSUNG
- KAWASAKI
- SUZUKI
- TRIUMPH
- YAMAHA
Príbuzný tovar
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Bad Hawk 7" priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 1...
Chrom
Černá
80 €
Akcia
-30%
Kit pre zvýšenie riadidiel Rizomaumožní výmenu originálnych riadidielkit je kompatibilný len s riadi...
Černá
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK XLX priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 250 mm ...
Černá
70 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
94 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK FAT Bagger priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") výška 28cm s...
Chrom
Černá
199 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK OLD SKOOLprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 90 mmvýška ...
Černá
179 €
Riadidlá na motocykel RIZOMAdelenéspĺňa požiadavky TÜVurčené pre vybrané modely SUZUKIPre motocykle ...
Černá
403 €
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
26,40 €
Motocyklová objímková vodítka CLIP-ON 37mmprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")průměr řidítek v objí...
Černá
82 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK WISHBONEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 180 mmvýška ...
Chrom
198 €
Výpredaj
-50%
Nastaviteľná riadidlá Gilles Tooling určený pre motocykle Aprilia vnútorný priemer pre montáž...
Ihneď k odberu
Výpredaj
-53%
Riadidlá pre Yamaha YP125 MAJESTY, YP125R, YP125E, MBK YP125 originálny diel Yamaha pre modelové ...
Ihneď k odberu
Motocyklová objímková vodítka CLIP-ON 41mmprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")průměr řidítek v objí...
Černá
94 €
Výpredaj
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK BACK OFF priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 120...
Ihneď k odberu
168 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
116 €
Řídítka"Anfora 40" 1": Klasický štýl a vysoký profil Chromová riadítka s priemerom 1"...
Chrom
Černá
81 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK STREET MEDIUMprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")délka ohybu 180 m...
Chrom
74 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardDrag barSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovaný...
Chrom
85 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Buckhorn priemer riadidiel v gripu 22 mm (7/8") dĺžka ohybu 2...
Ihneď k odberu
62 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardDrag barSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovaný...
Chrom
64 €
Riadidlá 25 mm Highway Hawk FAT APEHANGER pre motocykle HARLEY DAVIDSON (H-D Trotle by wire), čierne
Riadidlá na motocykel HIGHWAY HAWK FAT Apehangerpriemer riadidiel pri rukovätiach 25 mm (1")/32 mm v...
Chrom
221 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
90 €
Výpredaj
-59%
Riadidlá pre snežný skúter Yamaha BR 250 a BRAVO 250 americká verzia originálny diel Yamaha pre n...
Ihneď k odberu
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
26,40 €

































