Riadidlá 25 mm Highway Hawk FAT APEHANGER pre motocykle HARLEY DAVIDSON (H-D Trotle by wire), čierne
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-280
Vaša cena s dph 23%
221 €Zvoľte variant
Ihneď k odberu
1 ks
+
-
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-280
Vaša cena s dph 23%
221 €Zvoľte variant
Ihneď k odberu
1 ks
+
-
| Modelová řada | APEHANGER |
| Homologace | NIE |
| Materiál technický | ocel |
| Provedení Moto | Tuning |
| Kategorie Moto | Cruiser/Chopper |
| Barva | černá |
| Uchycení | Do predstavcov |
| Tvar | Jednou lomená |
| Vzdálenost konců řídítek od osy uchycení | 21 cm |
| Výška (cm) | 41 cm |
| Šířka u představců | 29 cm |
| Šířka (cm) | 80 cm |
| Průměr řidítek | 25, 4 mm |
| Provedení | Typové |
| Výrobce motocyklu | HARLEY DAVIDSON |
| Typ motocyklu | Všechny typy |
| TUV | ÁNO |
Riadidlá na motocykel HIGHWAY HAWK FAT Apehanger
- priemer riadidiel pri rukovätiach 25 mm (1")/32 mm v najširšom bode
- hĺbka 210 mm
- výška 430 mm
- celková šírka 880 mm
- šírka upnutia: 130 mm
- Schválenie TÜV
- 3 otvory na vedenie káblov-2 v oblasti rukoväte a jeden v oblasti predstavca
Povrchová úprava:chróm
Balenie:1 ks
Príbuzný tovar
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK Apehangerprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")délka ohybu 190 mmvýš...
Chrom
109 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK DRAG STYLE WIDE priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka oh...
Chrom
Černá
68 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK WISHBONEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 180 mmvýška ...
Chrom
196 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK XLX priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 250 mm ...
Černá
70 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK Apehangerprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")délka ohybu 190 mmvýš...
Chrom
84 €
Kit pre zvýšenie riadidiel Rizoma obsahuje držiak budíkov a predstavca pre zvýšenie riadidiel u...
Černá
208 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK Drag Style Wideprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 100 m...
Chrom
82 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Flyer Wide priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 1...
Černá
77 €
Riadidlá na motocykel HIGHWAY HAWK STREET MEDIUM priemer riadidiel v rukovätiach 25,4 mm (1") c...
Chrom
Černá
80 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK WISHBONEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 180 mmvýška ...
Chrom
198 €
Akcia
-30%
Kit pre zvýšenie riadidiel Rizomaumožní výmenu originálnych riadidielkit je kompatibilný len s riadi...
Černá
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
26,40 €
Motocyklová riadidlá Rizoma RETROuniverzálne spĺňa TÜV hmotnosť 1,037 kg čierna farba Rozmery:(viď. ...
Černá
212 €
Výpredaj
-50%
Nastaviteľná riadidlá Gilles Tooling určený pre motocykle Aprilia vnútorný priemer pre montáž...
Ihneď k odberu
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK FAT Bagger priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") výška 28cm s...
Chrom
Černá
199 €
Novinka
Riadidlá na motocykel HIGHWAY HAWK Bad Ape 40priemer riadidiel v rukovätiach 25,4 mm (1")výška 300 m...
Chrom
90 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK FAT FLYER pre Harlay Davidson priemer riadidiel v gripu 25 mm ...
Chrom
133 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
116 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK FLYER WIDEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 60 mmcelko...
Chrom
Černá
79 €
Výpredaj
-40%
Určené pre modely:RSV4 1000 R E3 NOABS 2009-2010RSV4 1000 SBK-FACT E3 NOABS 2009-2010Originálne obje...
Ihneď k odberu
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Street Medium priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohyb...
Chrom
107 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK CRUISERpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ")dĺžka ohybu 280 m...
Chrom
89 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardDrag barSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovaný...
Chrom
64 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK SOLID CUSTOM pre Harley-Davidsonpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1...
Chrom
184 €
































