Motocyklová riadidlá Rizoma grip 22mm/uchytenie 29mm/72cm, modrá

Výrobca:Rizoma
Kód produktu:RIZ MA008U
Vaša cena s dph 23%
94 €Zvoľte variant
Ihneď k odberu
1 ks
+
-
Výpredaj


Výrobca:Rizoma
Kód produktu:RIZ MA008U
Vaša cena s dph 23%
94 €Zvoľte variant
Ihneď k odberu
1 ks
+
-
| Materiál technický | aluminium |
| Provedení Moto | Tuning |
| Kategorie Moto | Silniční/Cestovní |
| Barva | modrá |
| Uchycení | Do predstavcov |
| Tvar | Dvakrát lomená |
| Výška (cm) | 5 cm |
| Šířka u představců | 14 cm |
| Šířka (cm) | 72 cm |
| Průměr řidítek | 22 mm |
| Provedení | Universální |
| Výrobce motocyklu | Universální díly |
| Typ motocyklu | Všechny typy |
| TUV | ÁNO |
Motocyklová riadidlá Rizoma
Príbuzný tovar
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK WISHBONEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 180 mmvýška ...
Chrom
198 €
Motocyklová vodička RIZOMAuniverzálnísplňuje TÜVhmotnosť 0,46 kgvýber farebného prevedenia podľa Váš...
Hliník
Černá
Zlatá
Červená
92 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK CUSTOM priemer riadidiel v grip 22 mm (7/8") dĺžka ohybu 200 ...
Chrom
65 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Drag Style X-Wide priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ...
Černá
69 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK Drag Style X-Wideprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 120...
Chrom
74 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK FIGHTER priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 90 m...
Chrom
87 €
Crossové riadidlá s hrazdou Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrán...
Hliník
Modrá
Zlatá
Černá
Červená
Zelená
Bílá
28,40 €
Motocyklová riadidlá Rizomaspĺňa TÜVdodá vášmu motocyklu vzhľad "Cafe Racer"Pre motocykle ...
Černá
480 €
Motocyklová objímková vodítka CLIP-ON 41mmprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")průměr řidítek v objí...
Černá
94 €
riadidlá The Big Boss riadidlá-Čiernavhodné pre Harley DavidsonTUV approvedPriemer riadidlá: 25,4 mm...
Černá
78 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardE-GlideSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovaným...
Chrom
105 €
Motocyklová vodička Námestie HIGHWAY HAWKprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")délka ohybu 80 mmvýška...
Chrom
120 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK ADJUSTABLE SRAIGHT priemer riadidiel v grip 25mm nastaviteľná...
Nie je na sklade
262 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK XLXpriemer riadidiel v gripu 22 mm (7/8 ")dĺžka ohybu 250 mmv...
Chrom
70 €
Výpredaj
-50%
Motocyklová riadidlá Rizoma s držiakom budíkov spĺňa TÜV s prípravou pre tachometer Pre motocy...
Hliník
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK Z-BARprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 160 mmcelková š...
Chrom
Černá
273 €
Výpredaj
-53%
Riadidlá pre Yamaha YP125 MAJESTY, YP125R, YP125E, MBK YP125 originálny diel Yamaha pre modelové ...
Ihneď k odberu
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK FAT FLYERprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 170 mmvýška...
Černá
124 €
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
Černá
26,40 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK ADJUSTABLE ROUNDprůměr řidítek v gripech 25nastaviteľná šírka, viz ...
Ihneď k odberu
226 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK STREET LOW priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 1...
Chrom
120 €
Novinka
Riadidlá na motocykel HIGHWAY HAWK Bad Ape 40priemer riadidiel v rukovätiach 25,4 mm (1")výška 300 m...
Chrom
90 €
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
26,40 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK FAT Wishbonepriemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ")skrutka M12d...
Ihneď k odberu
195 €





























