Motocyklová riadidlá 25mm Highway Hawk FIGHTER, šírka 92,5cm, chróm
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-256
Vaša cena s dph 23%
87 €Zvoľte variant
Ihneď k odberu
1 ks
+
-
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-256
Vaša cena s dph 23%
87 €Zvoľte variant
Ihneď k odberu
1 ks
+
-
| Modelová řada | FIGHTER |
| Homologace | NIE |
| Materiál technický | ocel |
| Provedení Moto | Tuning |
| Kategorie Moto | Cruiser/Chopper |
| Barva | chrom |
| Uchycení | Do predstavcov |
| Tvar | Dvakrát lomená |
| Vzdálenost konců řídítek od osy uchycení | 9 cm |
| Šířka u představců | 14 cm |
| Šířka (cm) | 92, 5 cm |
| Průměr řidítek | 25 mm |
| Provedení | Typové |
| Výrobce motocyklu | HARLEY DAVIDSON |
| Typ motocyklu | Všechny typy |
| TUV | ÁNO |
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK FIGHTER
- priemer riadidiel v gripu 25 mm (1")
- dĺžka ohybu 90 mm
- celková šírka 925 mm
- základné rozteč 140 mm
- schválené TÜV
- vrátane prelisov
Povrchová úprava: chróm
Balenie: 1 ks
Príbuzný tovar
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK Drag Style Wideprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 100 m...
Chrom
82 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
116 €
Riadidlá na motocykel RIZOMAdelenéspĺňa požiadavky TÜVurčené pre vybrané modely SUZUKIPre motocykle ...
Černá
403 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
84 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK WISHBONEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 180 mmvýška ...
Chrom
198 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK FLYER WIDEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 60 mmcelko...
Chrom
Černá
79 €
Motocyklová objímková vodítka CLIP-ON 37mmprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")průměr řidítek v objí...
Černá
82 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Drag Style X-Wide priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ...
Černá
69 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK STREET LOW priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 1...
Chrom
120 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK SOLID CUSTOM pre Harley-Davidsonpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1...
Chrom
184 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Bad Hawk 11" priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu ...
Chrom
89 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
94 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK FAT Bagger priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") výška 28cm s...
Chrom
Černá
199 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK ACE priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") zalomenie k jazdci 1...
Chrom
90 €
Výpredaj
-59%
Riadidlá pre snežný skúter Yamaha BR 250 a BRAVO 250 americká verzia originálny diel Yamaha pre n...
Ihneď k odberu
Řídítka"Anfora 40" 1": Klasický štýl a vysoký profil Chromová riadítka s priemerom 1"...
Chrom
Černá
81 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK Drag Style Wideprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 100 m...
Černá
81 €
Kit pre zvýšenie riadidiel Rizoma obsahuje držiak budíkov a predstavca pre zvýšenie riadidiel u...
Černá
208 €
Akcia
-30%
Kit pre zvýšenie riadidiel Rizomaumožní výmenu originálnych riadidielkit je kompatibilný len s riadi...
Černá
riadidlá The Big Boss riadidlá-Čiernavhodné pre Harley DavidsonTUV approvedPriemer riadidlá: 25,4 mm...
Černá
78 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK CRUISERpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ")dĺžka ohybu 280 m...
Chrom
89 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardE-GlideSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovaným...
Chrom
112 €
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
26,40 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK OLD SKOOLprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 90 mmvýška ...
Černá
179 €
































