Highway Hawk H55-214 Riadidlá 25mm Drag Style X-Wide 90cm chróm
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-214
Vaša cena s dph 23%
74 €Zvoľte variant
Nie je na sklade
1 ks
+
-
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-214
Vaša cena s dph 23%
74 €Zvoľte variant
Nie je na sklade
1 ks
+
-
| Modelová řada | DRAG STYLE X-WIDE |
| Homologace | NIE |
| Materiál technický | ocel |
| Provedení Moto | Tuning |
| Kategorie Moto | Silniční/Cestovní, Cruiser/Chopper |
| Barva | chrom |
| Uchycení | Do predstavcov |
| Tvar | Jednou lomená |
| Vzdálenost konců řídítek od osy uchycení | 12 cm |
| Šířka u představců | 32 mm |
| Šířka (cm) | 90 cm |
| Průměr řidítek | 25 mm |
| Provedení | Typové |
| Výrobce motocyklu | HARLEY DAVIDSON |
| Typ motocyklu | Všechny typy |
| TUV | ÁNO |
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK Drag Style X-Wide
- průměr řidítek v gripech 25 mm (1")
- délka ohybu 120 mm
- celková šírka 900 mm
- základní rozteč 320 mm
- schváleno TÜV
- včetně děr k protažení kabelů
Povrchová úprava:chrom
Balenie:1 ks
Príbuzný tovar
Riadidlá 25 mm Highway Hawk FAT APEHANGER pre motocykle HARLEY DAVIDSON (H-D Trotle by wire), čierne
Riadidlá na motocykel HIGHWAY HAWK FAT Apehangerpriemer riadidiel pri rukovätiach 25 mm (1")/32 mm v...
Chrom
221 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK FAT FLYER priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 17...
Chrom
132 €
Výpredaj
-50%
Motocyklová riadidlá Rizoma s držiakom budíkov spĺňa TÜV s prípravou pre tachometer Pre motocy...
Hliník
Řídítka"Anfora 40" 1": Klasický štýl a vysoký profil Chromová riadítka s priemerom 1"...
Chrom
Černá
81 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
84 €
Motocyklová vodička RIZOMAuniverzálnísplňuje TÜVhmotnosť 0,46 kgvýber farebného prevedenia podľa Váš...
Hliník
Černá
Zlatá
Červená
92 €
Motocyklová vodička RIZOMAuniverzálnísplňuje TÜVhmotnosť 0,56 kgvýber farebného prevedenia podľa Váš...
Hliník
Černá
Zlatá
Červená
125 €
Výpredaj
-59%
Riadidlá pre snežný skúter Yamaha BR 250 a BRAVO 250 americká verzia originálny diel Yamaha pre n...
Ihneď k odberu
Riadidlá na motocykel RIZOMAdelenéspĺňa požiadavky TÜVurčené pre vybrané modely SUZUKIPre motocykle ...
Černá
403 €
riadidlá The Big Boss riadidlá-Čiernavhodné pre Harley DavidsonTUV approvedPriemer riadidlá: 25,4 mm...
Černá
78 €
Novinka
Řídítka "Bad Ape" 1": Robustní štýl a nekompromisní dizajnChromová riadítka typu Ape ...
Chrom
309 €
Akcia
-30%
Kit pre zvýšenie riadidiel Rizomaumožní výmenu originálnych riadidielkit je kompatibilný len s riadi...
Černá
Crossové riadidlá s hrazdou
Riadidlá sú zo zliatiny hliníka 6061, s hrazdou opatrenú penovým chrá...
Hliník
26,40 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK Drag Style Wideprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 100 m...
Chrom
82 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Flyer Wide priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 1...
Černá
77 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK LUCIFERpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ") zalomenie k jazd...
Chrom
Černá
203 €
Motocyklová riadidlá Rizomaspĺňa TÜV uchytenie je možné iba spoločne s nadstavcami riadidiel * ZHD12...
Černá
155 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Drag Style priemer riadidiel v gripu 22 mm (7/8") dĺžka ohybu...
Chrom
51 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardApehangerSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovan...
Chrom
94 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK CUSTOM priemer riadidiel v grip 22 mm (7/8") dĺžka ohybu 200 ...
Chrom
65 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK XLX priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 250 mm ...
Černá
70 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK WISHBONEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 180 mmvýška ...
Chrom
209 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK XLX priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 250 mm ...
Chrom
77 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Apehanger priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 19...
Černá
91 €

































