Highway Hawk H55-285B Riadidlá 25mm Fat Bagger 94cm čierne
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-285B
Vaša cena s dph 23%
186 €Zvoľte variant
Ihneď k odberu
1 ks
+
-
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 55-285B
Vaša cena s dph 23%
186 €Zvoľte variant
Ihneď k odberu
1 ks
+
-
| Modelová řada | APEHANGER |
| Homologace | NIE |
| Materiál technický | ocel |
| Provedení Moto | Tuning |
| Kategorie Moto | Cruiser/Chopper |
| Barva | černá |
| Uchycení | Do predstavcov |
| Tvar | Jednou lomená |
| Vzdálenost konců řídítek od osy uchycení | 21 cm |
| Výška (cm) | 41 cm |
| Šířka u představců | 29 cm |
| Šířka (cm) | 80 cm |
| Průměr řidítek | 25 mm |
| Provedení | Typové |
| Výrobce motocyklu | HARLEY DAVIDSON |
| Typ motocyklu | Všechny typy |
| TUV | ÁNO |
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK FAT Bagger
- průměr řidítek v gripech 25 mm (1")
- výška 28 cm
- schváleno TÜV
- včetně prolisů
- včetně zářezů pro H-D Trottle by wire
Povrchová úprava:chrom alebo čierna
Balenie:1 ks
Príbuzný tovar
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK SOLID CUSTOM pre Harley-Davidsonpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1...
Chrom
184 €
Motocyklová objímková vodítka CLIP-ON 41mmprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")průměr řidítek v objí...
Černá
94 €
Handlebar
Nie je na sklade
91 €
Výpredaj
-48%
Originálne príslušenstvo APRILIA plne nastaviteľná Delenie závodné riadidlá pre RSV4 odľahčené B...
Ihneď k odberu
Motocyklová vodička RIZOMAuniverzálnísplňuje TÜVhmotnosť 0,46 kgvýber farebného prevedenia podľa Váš...
Hliník
Černá
Zlatá
Červená
125 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK CUSTOM priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 200 m...
Chrom
86 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Bad Hawk 11" priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu ...
Chrom
89 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK CRUISERpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ")dĺžka ohybu 280 m...
Chrom
89 €
Výpredaj
-53%
Riadidlá pre Yamaha YP125 MAJESTY, YP125R, YP125E, MBK YP125 originálny diel Yamaha pre modelové ...
Ihneď k odberu
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK STREET MEDIUMprůměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")délka ohybu 180 m...
Chrom
74 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK LUCIFERpriemer riadidiel v gripu 25 mm (1 ") zalomenie k jazd...
Chrom
Černá
203 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK XLX priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 250 mm ...
Černá
70 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Drag Style priemer riadidiel v gripu 22 mm (7/8") dĺžka ohybu...
Chrom
51 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK FAT FLYERprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 170 mmvýška...
Černá
124 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK XLXpriemer riadidiel v gripu 22 mm (7/8 ")dĺžka ohybu 250 mmv...
Chrom
70 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK OLD SKOOLprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 90 mmvýška ...
Černá
179 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Drag Style X-Wide priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ...
Černá
69 €
Motocyklová vodička HIGHWAY HAWK Z-BARprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 160 mmcelková š...
Chrom
Černá
273 €
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK Bad Hawk 7" priemer riadidiel v gripu 25 mm (1") dĺžka ohybu 1...
Chrom
Černá
80 €
Motocyklová vodítka HIGHWAY HAWK WISHBONEprůměr řidítek v gripech 25 mm (1")délka ohybu 180 mmvýška ...
Chrom
198 €
Výpredaj
-50%
Motocyklová riadidlá Rizoma s držiakom budíkov spĺňa TÜV s prípravou pre tachometer Pre motocy...
Hliník
Motocyklová riadidlá HIGHWAY HAWK STREET LOW priemer riadidiel v gripu 22 mm (7/8") dĺžka ohybu...
Chrom
76 €
Motocyklová objímková riadidlá CLIP-ON 36mm priemer riadidiel v gripu 22 mm (7/8") priemer riad...
Černá
82 €
Motocyklové riadidlá Motorrad BurchardE-GlideSpoločnosť Motorrad Burchard GmbH je certifikovaným...
Chrom
105 €
































