Konzola pre montáž platní Yamaha XVS1300A
Aktuálne 11882 produktov skladom
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 732-702A
Vaša cena s dph 23%
56
Nie je na sklade
1 ks
Výrobca:Highway Hawk
Kód produktu:HWH 732-702A
Vaša cena s dph 23%
56
Nie je na sklade
1 ks
Výrobce motocykluYAMAHA
Typ motocykluXVS 1300 A Midnight Star/Drag Star
konzola pre platne
  • YAMAHA V-STAR 1300, XVS1300 MIDNIGHT STAR
  • len konzola/montážna sada
Príbuzný tovar
Výpredaj
-23%
Kĺb stupačky Rizoma pre stúpačky vodiča určené pre touringové stupačky Rizoma TOURING spĺňa TÜV...
Hliník
34,50
Výpredaj
Hliník
42,30
Triedilná objímka pre stupačky a svet HIGHWAY HAWKprůměr 25 mmrozmery plíšku 30 x 55 mm (plíšek nie ...
Černá
Černá-Hliník
39
-70%
Doprava zdarma
Určené pre model: V 11 Sport/Mandello 1100 1999-2001Originálne objednávací kód: GU01444630
Ihneď k odberu
77
Černá
Doprava zdarma
konzola pre platne YAMAHA V-STAR 1300, XVS1300 MIDNIGHT STAR len konzola/montážna sada
Trojdielna objímka pre stupačky a svetla HIGHWAY HAWK priemer 32 mm Povrchová úprava: chróm B...
HIGHWAY HAWK Náhradné krúžky pre stupačky prierez o-krúžok určené pre stupačky TECH GLIDE X-Lar...
5,30
-60%
Určené pre model: California EV PI Cat. 1100 2003-2005Originálne objednávací kód: GU03586672
Ihneď k odberu
120
-22%
-21%
Kĺb stupačky Rizoma pre stupačky spolujazdca určené pre stupačky Rizoma B-PRO alebo PRO spĺňa T...
26
Na odber do 10 dní
-37%
26
-50%
Určené pre modely:Griso 1200 8V E3 2007-2013-Griso SE E3 2009-2013Griso SE 1200 8V E3 2015-2016Griso...
88
-56%
157
39
Triedilná objímka pre stupačky a svet HIGHWAY HAWKprůměr 32 mmrozmery plíšku 30 x 55 mm (plíšek nie ...
-52%
Originálne príslušenstvo APRILIA držiaky zadných stupačiek súčasť kitu pre úpravu FALCO FIGHTER...
82
-56%