Batérie KYOTO 12V 11Ah YTZ12S-BS (dodávané s kyselinovú náplňou)
Aktuálne 11882 produktov skladom
Výrobca:Kyoto
Kód produktu:SIF 712129
Vaša cena s dph 23%
57
Na odber do 20 dní
1 ks
Výrobca:Kyoto
Kód produktu:SIF 712129
Vaša cena s dph 23%
57
Na odber do 20 dní
1 ks
Palubní napětí12V
Kapacita baterie11Ah
Typ baterieYTZ12S
Baterie-náplňSamostatný elektrolyt
Délka baterie [mm]:150
Výška baterie [mm]:110
Šířka baterie [mm]87
Provedení MotoNáhrada
Kategorie Motouni
Výrobce motocykluUniversální díly
Typ motocykluVšechny typy
YTZ12S-BS 12V-11Ah bezúdržbový VRLA motocyklový akumulátor.
Akumulátory MF majú o 30 % vyšší štartovací výkon.
  • Napätie: 12 V
  • Kapacita 10hod .: 11 Ah
  • Štartovací prúd: 210 A
  • Dĺžka: 150 mm
  • Šírka: 87 mm
  • Výška: 110 mm
  • Hmotnosť s kyselinou: 3.7 kg
  • (+) Pól/odvetranie: L
  • Prevedenie: (s kyselinou)
  • Maximálny uhol naklonenia v pracovnej polohe je pozdĺžne 30 stupňov, naprieč 20 stupňov.
  • V prípade, že uhol je vyššia, je nutné použiť model YTZ od Yuasa
    Viac informácií tu.
    Príbuzný tovar
    Doprava zdarma
    YTZ12S-BS 12V-11Ah bezúdržbový VRLA motocyklový akumulátor.Akumulátory MF majú o 30 % vyšší štartova...
    YT7B-BS L 150mm W 65mm H 92mm12V 6Ah Prevedenie: (s kyselinou)Podľa nového nariadenia EÚ o prekurzor...
    Ihneď k odberu
    38,60
    Doprava zdarma
    YIX30L L 166mm W 126mm H 175mm12V 30Ah Prevedenie: (s kyselinou)Podľa nového nariadenia EÚ o prekurz...
    Ihneď k odberu
    187
    38,60
    YTX5L-BS 12V-4Ah bezúdržbový VRLA motoakumulátor.Akumulátory MF majú o 30 % vyšší štartovací výkon.M...