Batéria Kyoto YT16CL-B-HJ12-16C-3
Aktuálne 11882 produktov skladom
Výrobca:Kyoto
Kód produktu:SIF 712170
Vaša cena s dph 23%
85
Nie je na sklade
1 ks
Výrobca:Kyoto
Kód produktu:SIF 712170
Vaša cena s dph 23%
85
Nie je na sklade
1 ks
Palubní napětí12V
Kapacita baterie19Ah
Typ baterieYB16CL-B, HJ12-16C-3
Baterie-náplňSamostatný elektrolyt
Provedení MotoNáhrada
Kategorie Motouni
Výrobce motocykluUniversální díly
Typ motocykluVšechny typy
  • YT16CL-B-HJ12-16C-3
  • AGM
  • rozmery: 176 x 100 x 175mm
  • 12v 21ah
    Viac informácií tu.
    Príbuzný tovar
    Výpredaj
    -26%
    YB7C-A 12V-8Ah motoakumulátor YUASA. Po naplnení akumulátorovú kyselinou (nie je súčasťou balenia) a...
    Ihneď k odberu
    40,20
    Doprava zdarma
    Na odber do 20 dní
    98
    Doprava zdarma
    YB10L-A2 L 136mm W 91mm H 146mm12V 11Ah Množstvo náplne: 0,7l Prevedenie: (s kyselinou)Podľa nového ...
    Na odber do 20 dní
    54
    12N7-3B L 137mm W 76mm H 134mm12V 7Ah Množstvo náplne: 0,48l Prevedenie: (s kyselinou)Podľa nového n...
    Ihneď k odberu
    39,50
    YB10A-A2 L 136mm W 91mm H 156mm12V 11Ah Množstvo náplne: 0,7l Prevedenie: (bez kyseliny)Podľa nového...
    typ 6N4B-2Arozmery: 100 x 47 x 96mm6V 4Ahkyselina 0,2ldodávané vrátane kyselinyPodľa nového nariaden...
    53
    15
    typ 6n4c-1brozmery: 71 x 71mm x 105mm6v 4Ahkyselina 0,2ldodávané vrátane kyselinyPodľa nového nariad...
    11
    Výpredaj
    -25%
    YB9L-A2 12V-9Ah motoakumulátor YUASA. Po naplnení akumulátorovú kyselinou (nie je súčasťou balenia) ...
    61
    25
    YB10L-BP L 136mm W 91mm H 146mm12V 11Ah Množstvo náplne: 0,7l Prevedenie: (s kyselinou)Podľa nového ...
    TYP BATÉRIE:12V 14Ah Yb14l-a2ROZMERY BATÉRIE:L 135mm W 91mm H 167mmNAPÄTIA BATÉRIE:12v 14Ah Acide 0,...